Blokada ról, a blokada rankingowa

Czy tylko ja uważam, że ze względu na blokadę ról powinno się zmienić system dostępu do gier rankingowych? dobra fajnie, że się szybko zdobywa ten 25 poziom, ale ludzie grając samymi DPS postanawiają że będą grać TANKIEM, lub SUPPORTEM, nie mając o tych rolach ani trochę pojęcia… Osobiście uważam, że powinna zostać blokada wprowadzona nie ze względu na poziom, a ze względu na czas sumaryczny bohaterów danej roli np. ok 30-40 godzin (może i mniej i tak szybko to się wbija). W ten sposób, osoba która grała tylko DPSami będzie mogła grać gry rankingowe tylko i wyłącznie w roli DPS ze względu na brak jakiegokolwiek “minimalnego” doświadczenia (czasu spędzonego) w roli TANK / SUPPORT. Gry będą zapewne na zdecydowanie większym poziomie.

Rankedy z randomami były są i będą bez sensu(szczególnie na niskich rangach), więc ja polecam zrobić ci to co ja- znaleźć sobie drużyne z POLSKI, którzy będą urzywali czatu głosowego, o wiele przyjemniej się wtedy gra i nie trzeba niepotrzebnie marnować energi na jakiś głupich trolli itp.

Dla mnie do średniej platyny(jest wiele wyjątków) ludzie nie potrafią grać. Wbicie jak sam mówisz 30h jest proste. I co ci to da? To najwyżej spowolni dostęp nowych graczy i smurfów do rankedów. Ja widzę ludzi po 1k, 2k h godzin i dalej siedzą w goldach ,silverach, low platach. Co z tego, że mają teoretycznie dużo doświadczenia. Wcale nie muszą dobrze grać albo wiedzieć o mechanikach gry. Ja na przykład nie wiem gdzie są wszystkie apteczki na mapach. A taki bronz będzie wiedział. Ogólny czas gry 30h wtedy mozesz grać rankedy juz jest lepszy. Nowi się nie zniechęcą i smurfy sobie poczekają dłużej.

Używali :slight_smile:

ale wiesz ze twórcy się to opłaca nie ? # smurfy. komu by sie chciało grac 30-40 godizn jak moze w 5 godzinek dobić 25 lvl i smurfować…

chyba ide po kolejnego bana na tym forum)

to zależy od użytkownika
i tak w tym czasie kazdy po 75 lvlu bez gwiazdki kuma o co chodzi w ov więc ?