Brak żetonów ligowych

Dzień dobry,

Dwa weekendy z rzędu nie otrzymałem tokenów za oglądanie OWL. Liczyłem, że jakimś cudem wpadną z opóźnieniem, dlatego piszę dopiero teraz. Jest szansa na otrzymanie tych żetonów?

Jeśli nie, proszę o wskazanie przez pracowników Blizzarda adresu na, który mogę kierować przedsądowe wezwanie do uregulowania należności wraz z odsetkami za niewywiązanie się z umowy.

Dziękuję.

wooo też bym chciała by oddali mi moje niewbite żętony, miałabym ich wtedy z 300 a nie 160 i miałabym tego lucio, a tak to chyba raczej na niego liczyć już nie moge

żetony czasem sie nie wbijają, nie wiadomo czy to fakap od strony blizza czy twitcha (a masz na bank konto połączone tak btw?) jest szansa że przy kolejnym pojerzeniu to one ci wlecą… ale skoro nie dostałes 2 tygodnie pod rząd… to hmm…

Jak macie wyciszoną karte albo nie macie stream’a na wierzchu to wam nie będzie liczyć token’ów. Ja zawsze mam odpalonego stream’a na telefonie i nawet jak są powtórki to też , bo wtedy można emotki twitch’owskie wyłapać bo ludzie cheeruja na chacie.

Mi bez problemu za każdym razem naliczają tokeny. Czasami trzeba tylko uważac bo stream się wiesza jak puszczają reklamy - najlepiej mieć jakąś starą wersje twitcha ktora nie obsługiwała jeszcze reklam :slight_smile:

bzdura, naliczało mi czsto tokeny kiedy miałam karte nie aktywną i wyciszoną

1 polubienie