Edicik smuga jest jednak ok

Jak ja dawno nie pisałem na forum. Smuga moim zdaniem powinna dostać buffa do HP, Żeby chociaż dali jej te 25 hp więcej, smuga ma Chyba największa mobilność w Overwatch, ale nie daje jej to aż takiej przewagi. W tych czasach i tak nikt nie umie nią grać bo zawsze ktoś wybierze Mccriego albo hanzo i zabiją ją na luzie. Jej Rewind dużo daje owszem, ale jej blinki? Tak szybko się marnują. 25 hp więcej. Tyle bym chciał.

Jeśli chodzi o balans postaci, to nie wymagaj od Blizzarda za wiele, oni dadzą natychmiastową eksplozję granatów u Junkrata i zwiększą odrzut od miny jaka zadaje przy okazji ponad 100 dmg i to w sytuacji, gdy ta postać i tak jest już rakowo silna, a kompletnie zapominają o takich postaciach jak właśnie Smuga czy Fara.

Poza tym balans tej gry jest robiony pod prosów czyli jakieś może 3-5% graczy Overwatch. Więc jak Ty uważasz, że Smuga jest za słaba czy ja, że Fara jest za słaba, to jeśli gracz z GM’a na tej Smudze nadal potrafi coś zrobić czy gracz na Farze, to znaczy według Blizzarda, że wszystko jest ok. Jednak co do Fary to w sumie utrzymanie się tą postacią w GM’ie nawet z Łaską na plecach jest równe z cudem.

To samo w drugą strone jeśli chodzi o nerfy. Moira, Doomfist, Reaper czy inne postacie jakich balans jest dyskusyjny mogą efektywnie działać przeciwko 95% graczy ale wystarczy te 5% by jeszcze je zbuffować, bo nie są tam grywane.

To jest logika Blizzarda.