Ciągle chodząca postać

Wchodzę sobie do gry. Biorę żołnierza 76 bo kogo by innego. Zmierzam pójść do przodu, wciskam przycisk i moja postać czeka sekundę i idę. Trzeba skręcić w lewo. Puszczam przycisk W, wciskam A, a mój żołnierz dalej idzie do przodu. Puszczam wszystkie przyciski i dalej idzie do przodu. Po jakimś czasie zaczyna iść w lewo(dalej nie wciskam żadnego przycisku). Po jakiś trzech sekundach postać staje w miejscu. Nie muszę chyba pisać jak ciężko jest grać w tak bardzo intensywnej grze. To nie są lagi bo strzelanie działa bez zarzutów. Próbowałem skanuj i napraw i nic nie naprawiło. Wcześniej taki problem nie występował. Zaczął się on od tygodnia

Witaj.
Zwykle tego typu problemy związane są z działaniem aplikacji trzecich. Użyj uruchamiania selektywnego i wyłącz wszystkie aplikacje działające w tle.

Problem wciąż występuje. Mam natywne 60 klatek. Problem występuje tylko w przypadku intensywnych walk, gdzie nie mam spadków wydajności ale jak chodzę sam po mapie ten problem znika

Ok. W takim razie zanim uruchomisz grę puść test programem WinMTR . Zagraj kilka meczy a potem wklej wynik tutaj.

Jak mam to przesłać?

uzyj opcji

cytat w bloku

i wklej tutaj, albo Wynik wklej na pastebin.com i podaj link używając Tekst sformatowany

https://pastebin.com/s4x1XTb8

Wygląda na to, że problemem jest albo to, że łączysz się przez WiFi albo masz problem z samym routerem.
Od samego początku występuje dość wysoki czas odpowiedzi.
Proponuję spróbować połączenia za pomocą kabla (jeśli faktycznie łączysz się przez WiFi), oraz reset routera. Jeśli jednak łączysz się za pomocą kabla to spróbuj go wymienić.

Ale dziwne bo mam w grze włączony pomiar opóźnień i przeważnie jest na poziomie 50/60ms

Niestety różnica jest ewidentna. Na początku testu najwyższy czas odpowiedzi rzędu 180ms na pewno nie pozostaje bez wpływu.

może przyciski masz zepsute? jak nie to zresetuj ustawienia sterowania. A masz problemy z serwerami? bo jak masz to zazwyczaj ruchy są opóźnione lub zbugowane. Radzę reinstall gry albo naprawę jej.

Proszę nie odkopuj tematów i postów sprzed roku :slight_smile: Dziękuję!