Co dalej z Overwatch 2?

Mam małe pytanie.

Chodzi mi o Overwatch 2, który od czasu zajawki na Blizzconie zniknął bez śladu. Czy ktoś z Blizzarda albo z administracji mógłby powiedzieć, co się dzieje z grą? Czy została w jakiś sposób przebudowana? Kiedy beta Overwatch 2? I czy np. faktycznie będzie tylko dla dorosłych, jak głosi pewna plotka? (Tak, wiem, że nie warto w nie wierzyć, ale czasami się sprawdzają.)

Witaj.
Blizzard pewnie jak uzna za stosowne, to w odpowiednim czasie opublikuje newsy. Obecnie co jakiś czas pojawiają się niepotwierdzone informacje np tutaj.

Blizz na pewno da jakieś informacje o OW 2 na początku 2021 na blizzconie. Niewykluczone, że będzie to beta.

To co napisali na boopie, że OW stanie się +18 to zwykła bujda, bo to raczej blizzard nie uznaje zasady 34 i nie rezygnowały z grupy docelowej, czyli graczy w wieku 12-18 lat.

dalej bedzie zdechlica, poki nie wezma sie za trolli i casuali moga wydawac 300 czesci kazda zdechnie tak samo jak 1. Nikt nie lubi grac iw iecznie przegrywac z powodow jakis dzbanow. klikasz ranked grasz o range ? trollujesz ? perma ban nara. tak to powinno wygaldac, chcesz sobie pykac 2 godzinki dziennie po robocie wypie*dalaj na normalki, albo DM tam sobie trolluj 24/7… rankedy w 2 musze miec poprawiony system i musi byc bardziej kontrolowany RECZNIE, nie przez maszyne w ktorej mass reportujesz kogos i leci z gry za nic. znam co najmniej 3 discordy w ktorych podajesz battletag delikweta i caly discord dla zwaly sobie reportuje a koles leci z gierki i nic nie moze zrobic bo support blizzarda to zdechlica.

1 polubienie