Co się dzieje z FPS po najnowszej aktualizacji?

Zauważyłem że po ostatniej aktualizacji stabilność gry spadła i nie to nie jest wina mojego sprzętu. Gra uruchamiana nawet na najniższych ustawieniach potrafi zanotować spadek FPS. Moi znajomi również zaczęli się skarżyć że obecnie odbiera im to przyjemność z grania. Czy jest jakieś stanowisko Blizza wobec tego? Ponieważ uważam że to nie jest tylko problem paru osób.

1 polubienie

Mam ten sam problem. Przy odpaleniu pierwszej gry, jeszcze w miarę płynnie chodzi, ale przy następnych jest coraz gorzej. Pomaga jedynie ponowne odpalenie gry, ale trzeba to robić praktycznie po każdym jednym meczu :confused:

Witam.
Jeśli problem występuje po aktualizacji, to proponuje na początku wyzerować opcje w grze dla Overwatch (APlikacja Blizzard>Ustawienia>Ustawienia gry)
Następnie usunąć cache i pliki Battlenet po czym wykonać opcję Skanuj i napraw.

Mam nadzieje że ktoś jeszcze się interesuje i odpowie nam co jest nie tak bo naprawdę nie można grać w spokoju. Nawet w funkcja zmiany postaci odbiera Fps co nigdy przynajmniej mi się nie zdarzało.

Czat w grze powoduje spadek fps i ścinki. Za każdym razem jak ktoś coś napisze , powie jakąś kwestie albo zmieni bohatera

Blizzard pracuje nad poprawką. Trzeba poczekać na stosowną aktualizację.