Czas działania generatora osłon Symmetry w Archiwach

Kiedy naciśnie się Tab jako Symmetra pokazuje się statystyka o generatorze osłon ([*]). Jest pokazana także jedna celność, a nie dwóch (tryb alternatywny i podstawowy).

https:// imgur .com/eb6UTU3

2 polubienia

Tęsknię za tym ultem :frowning:

1 polubienie

Ja tam tesknie za stara symmetra mam na niej ponad 100 godzin

I mowie o STAREJ symm, NOWA nie umiem grac, dla mnie nowa symm do jak nowa postac, a na takiej ashe mam godzine, wiec pomyslscie ile mam faktycznie na nowej symm [*]

moglabym sie nauczyc grac nowa jak teraz sie ucze baptiste… ale nie widze w tym sensu bo nadal uzywajac e chce uzyc bariery by ochronic sie przed np ultem dvy a tu mi wyskakuje jakis portal wtf

Nie wiem po co był ten rework xd. Przecież Symmcia nie była taka zła w ataku i potrzebowała tylko kilka zmian jak na przykład zmniejszenie ilości wieżyczek do trzech i zwiększenia ich wydajności oraz przydałaby się jakaś opcja przenoszenia generatora osłon i teleportera. Ostatnio oglądałem sobie Rocka (nie podam linka bo nie pamiętam które to odcinki ale to i tak była Symmetra 1.0) i w ataku absolutnie wymiatał zwłaszcza że miał swoją ekipę. To idealnie pasowało do charakteru Symmetry. Niby była trochę z boku i nie była jakoś bardzo na widoku, nie zadawała dużych obrażeń ale gdzieś tam wspierała swoją drużynę i sama z siebie też potrafiła wyrządzić wiele szkód. Ta nowa jest jakimś tankiem chociaż też nie do końca… Jest jakąś mieszanką tanka, dpsa, może trochę flankera która strzela wieżyczkami z oczu i buduje ściany na dosłownie całą mapę. I tak oto z jednej z najbardziej unikatowej i oryginalnej postaci z gry stała się nieudolną kopią Zarii.

Żeby użyć tego portalu trzeba mieć bardzo zgraną ekipę i na qp jest właściwie bezużyteczny a nawet jeśli się zgracie to i tak ta umiejętność jest jednorazowa chyba że na przykład Ana spadnie ze swojej pozycji.

No wlasnie xD

A zmiebiki ja bo - cytujac jeffa byla za bardzo sytuacyjna

Co powiedzial jeff jakies miesiac temu na jakim tam twitterze czy innym shitcie? Ze ov ma za duzo uniwersalnych postsci bo przeciez w ov chodzilo o to by bylo one sytuacyjne bo po to masz mozliwosc zmienienia postaci i to jest kwintesencja ov ktora sie gdzies zatracila xD brawo

1 polubienie

Sytuacyjna to ona była po premierze gry z jej teleporterem. Jak już mówiłem w ataku dawała sobie nieźle radę jeżeli tylko się trochę poćwiczyło coś jak z Sombrą. Krótko po reworku Torbacza pograłem nim trochę w ataku i również dawał radę xd. Oczywiście że stawianie wieżyczki na punkcie kiedy nikogo nie było w pobliżu było nieopłacalne ale tak jest i dziś xd. Miał też bardzo fajną umiejętność która wspierała sojuszników chociaż jak by sie tak zastanowić to i tak prędzej czy później musiałaby się zmienić sądząc po niedawnym nerfie ulta Brigitte.

PS. najbardziej i tak mi brakuję przenoszenia martwych ciał swoich wrogów jak się ich zabiło.

a mi zabawy z piłką koszykową na respie xD

1 polubienie