Czemu nikt nie pisze o Sigmie?

Oglądając historie Sigmy myślałem czy to naprawde wyszło od blizzarda. Zaje#### psychodeliczna historia. Co sądzicie o nowym tanku.

Świetna zapowiedź, naprawdę klimatyczna. Aktor głosowy zrobił uber dobrą robotę.

Już się nie mogę doczekać wieczornego PTR :slight_smile:

Polski aktor tez dal rade ale jednak angielski jest lepszy. Bo np polska bagieta meh ale angielska w sensie szwecka. smedius <3

I jak wrażenia? U mnie tak:

Ulti: Trochę się rozczarowałem, wydaje mi się sytuacyjne. Widzę tu potencjał przy dogrywce i uniesieniu wszystkich przeciwników nad wózek/punkt.

Tarcza: Zawsze uważałem, że tarcza podwójnie odświeżonej symetry była spoko, tylko średnio do niej pasowała. Tutaj mamy znacznie więcej punktów osłony + możliwość zatrzymania w dowolnym miejscu. Ta druga cecha wydaje się niezwykle mocna. Można chronić znaczny kąt nieba przed farą albo stawiać w miejscach absolutnie niedostępnych.

Akrecja (rzut gruzem) - powala przeciwników, kontrola tłumu jest zawsze na probsie. Do tego leci parabolą, można omijać jakieś przeszkody.

Chwyt kinetyczny - na razie nie wiem co o tym sądzić, za mało zagrane.

Atak podstawowy - to jest IMO chyba najlepsze, to jak z bfa/coda czy medala granatnik mogący odbijać się od płaszczyzn i dający obszarowy dmg. Tu oczywiście mamy dużo mniejszy zasięg i dmg, ale dalej można odbić kuleczki od czegokolwiek, wrzucić za róg, do pomieszczenia, pod shielda. Opanowanie kątów odbicia będzie generowało epickie kille :wink:

Łatwo go zabić. Nawet niezauwazylem kiedy tracer zaczęła mnie atakować bo nie patrzyłem w dół na jakiegoś szczura co mnie kąsa. Przez jego wysokość i jego unoszenie się. Strasznie wolny. Ult spoko ale za wolno sie ładuje. Ale co zrobili z bagietą to porażka. Same zmiany spoko ale jak używać niby większego healingu kiedy umierasz w 1 sec. Zaraz ktoś napisze musisz przestać grać jak dawniej. Spoko tylko, ze jej własny healing to żart. Starasz sie healować wiec musisz atakować ale wtedy umierasz od tak puff! A jak nie healujesz to co mozesz robic? Nic, chować się za ścianą bo tarcza cie nie ochroni.

A co można o nim pisać? przez swoja ogólnie pojęta “zółwiowatosc” w wykonywaniu każdej akcji jest po prostu no taki bez polotu, ładu i składu.

Pochałania super-zdolności jak D.va nie wszystkie ale zjada tak samo. No to jest spoko. Ciekawi mnie czy Ana potrafi mu przerwać Ulta?

Czemu wpis ma zablokowane edytowanie? Zbyt wulgarny język? Chyba jestem na celowniku. Dobra, zdanie o moirzee zostało usunięte. :stuck_out_tongue: