Czemu w ov jest tak duzo starych dziadków XD

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Niby dlaczego to ma nie zalezec od gustu…?

Ale tak…asz racje ide zapakowac moj 24 letni tylek w trumne bo jestem “dziadkiem”
(A wlasciwie babcia)

Dzieciak jesteś ;p :wink: masz dziesięć lat do tyłu w porównaniu do mnie.

Co do tego wieku, to z tego co wiem, osoby poniżej 15 roku życia chyba nie mogą grać w Overwatch? Oczywiście to zależy od podanych danych do konta, nie wiem jak też jest z przyzwoleniem od rodziców.

więcej tutaj w sumie : overwatch. pl/news/gracze-ponizej-16-lat-nie-zaloza-konta-w-overwatch

Oczywiście łatwo to obejść. Dodatkowo Overwatch jest grą b2p, co już ogranicza ilość dzieci jakie szybciej pójdą pograć w CS’a czy Fortnite niż w Overwatch. O banach nie będę wspominał, bo to w sumie różnie bywa, raczej toksyczność w grach nie powinna być ukierunkowana tylko na młode osoby, starsze osoby też potrafią zachować się chamsko na czacie.

Ogólnie jednak też tych młodych osób wbrew pozorom nie jest tak mało. Ale weźmy pod uwagę, że dziś rządzi Fortnite wśród tego przedziału osób.

Brzmisz jak typowy dziadek, który uważa gierki tylko dla dzieciaczków. Mentalność dziadka w wieku 15 :stuck_out_tongue: Jaki ty masz w tym problem? “Plastyczna” i kolorowa czyli dla dziewczynek 12+. I ty w takie grasz wstydź się. Dla mnie powinieneś grać w fortnite i minecrafta najwyżej jeśli wiek ci przeszkadza. W csie masz więcej “swoich”. A najlepsze jest to, ze najpewniej oglądasz “starych” streamerów po 30+ grający w “gierki dla dzieci”.

Przyniosę gwoździe jak chcesz :stuck_out_tongue:

Lilciak* jesteś :smile:

Wole dodatkowa poduszke

Na ogół trumna jest dopasowana i jest miejsce na 1 poduche :smile: