Czy Overwatch pójdzie na moim sprzęcie

Mam pytanie posiadam obecnie sprzęt:
Pentium® Dual-Core CPU E5300 2.60 GHz
4.00 GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 745 4GB
Win 7 64 bit
Czy Overwatch mi będzie działał

jak na moje kaprawe oko… może być ciezko

edit zrobiłam mały risercz… niby ruszy… ale nie liczyłabym na stabilne 30fps na najniższych ustawieniach…

O matko, o boże. To dopiero jest prehistoria. Jak ustawi rozdzielczość 1200 na 800 i skalowanie na 50% to może grać. Ale dostanie oczopląsu. Ruszy na pewno. Ja tam grałem na 15-30fps w wiedźmina 3 więc spoko. Jak gra for fun (co jest niby oczywiste ale jednak wielu tylko się denerwuje i wyzywa.)

Witaj Kriuswer

Tak jak już zostało to tutaj wspomniane, niestety Twój procesor nie spełnia wymagań minimalnych, także granie na nim będzie bardzo trudne a w niektórych przypadkach niemożliwe. Sama karta graficzna spełnia wymagania minimalne, lecz z płynnym graniem na wyższych ustawieniach będzie już problem.

Pozdrawiam.

ja grałem 2 lata na athlonie dual-core 7750 BE, 4gb RAMu i GF nie pamiętam jakim chyba 460, jak sie spalił to teraz jestem na 660

gra działała poniżej 30 klatek, czasem było dramatycznie, spadały FPSy, ale jak założyłem duży radiator na procku to się poprawiło trochę
zadbaj żeby było czysto w kompie, czyść radiator, pamiętaj o paście na procku i sobie pograsz
zrób tak jak ja i stopniowo ulepszaj sprzęt

teraz nadal mam 12 letnią technologię… phenoma 2 X4 920, GF GTX 660, 8gb RAMu (bardzo staniał teraz)
zadbaj jeszcze żeby dysk nie był 15 letni bo będzie za wolny i będą się długo modele ładowały


btw. Karranthil, pomożecie?

zaangażujecie się?