Czy 馃嚨馃嚤 pracownicy blizza wiedz膮 czemu

usuni臋to polsk膮 wersj臋 strony OWL?
macie jakie艣 informacje na ten temat?
bo nie ma 偶adnego komunikatu ani 偶adnej informacji
czy blizzard w og贸le si臋 z wami komunikuje?

https://boop.pl/overwatch/polska-w-overwatch-zostala-olana-usunieto-polska-wersje-strony-overwatch-league

boop to sie kapn臋艂o 2 dni po tym jak zacz膮艂em reagowa膰 na ten fakt

Post raczej powsta艂, aby otrzyma膰 odpowied藕 od osoby kompetentnej. Domys艂y od os贸b, kt贸re co艣 tam pisz膮, raczej nie jest wiarygodnym 藕r贸d艂em.

No c贸偶鈥 mog臋 tylko powiedzie膰, 偶e usuni臋cie polskiej i np. w艂oskiej wersji j臋zykowej OWL nie jest b艂臋dem niestety.

Na t膮 chwil臋 brak plan贸w dodania t艂umacze艅.

nareszcie kto艣 odpowiedzia艂, ale wiem 偶e MVP to nie jest pracownik blizza bo du偶o si臋 obija艂em na forach US z WyomingMyst

akurat pisz臋 w tym momencie do kogo艣 z supportu polskiego, bo mnie wczoraj zablokowano tutaj za zadanie tego pytania w innym w膮tku i skorzystam z okazji

od dzisiaj ju偶 strona nawet nie przekierowuje na /pl-pl ani na /it-it, tylko po prostu na /en-us czyli strony zosta艂y zlikwidowane permanentnie.... ja osobi艣cie jestem przekonany, 偶e to z tego powodu, 偶e OWL to ba艅ka i zaczynaj膮 po cichu zwija膰 biznes (z europy na pewno)

ale absurdalny brak jakiegokolwiek szacunku dla polskiego community mnie pora偶a 鈥 鈥

• zero jakiejkolwiek informacji,
  • zero realnego wyja艣nienia co si臋 dzieje,
  • zero komunikat贸w,
  • 偶adnej mo偶liwo艣ci zapytania si臋 o co chodzi

kompletne ignorowanie tego typu pyta艅, kt贸re nie s膮 trywialne bo przecie偶 usuwaj膮 rzeczy z gry, bo usuwaj膮 jeden z ledwie kilku wspieranych j臋zyk贸w鈥 to s膮 du偶e rzeczy a nie kwik na forum 鈥nerf hanzo reeee

na forum US moredatorzy te偶 reagowali na moje posty, ale nie odpowiedzieli na nie鈥 pisa艂em przez p贸艂 roku na maile jakie zdoby艂em w angielskim supporcie i zero odpowiedzi co to za 鈥榣egal issues鈥 (i nie domagam sie: dawa膰 mi tu JEFFA!)

po prostu nie ma nikogo kto reagowa艂 by i udziela艂 odpowiedzi na nasze pytania鈥 nie ma tam nikogo kto by spisa艂 na kartk臋, poszed艂 do dzia艂u prawnego i si臋 zapyta艂 czy 鈥榣egal issue鈥 dotyczy polskiego czy ameryka艅skiego prawa, jaki podpunkt ustawy zabrania wykorzystania przez nich tego wizerunku
nic, zero reakcji

usi艂uj臋 si臋 dowiedzie膰 czegokolwiek, ale nikt nie wie bo to nie jego dzia艂/nie jego robota/supervisor nie wie, nikt mnie nie po艂膮czy z nikim, nikt nie mo偶e udzieli膰 informacji鈥 to co do jasnej ciasnej da si臋 zrobi膰? od kogo mo偶na si臋 co艣 dowiedzie膰 zamiast si臋 domy艣la膰 i spekulowa膰?

no c贸偶, mam nadziej臋 偶e kogo艣 to ruszy z polskiego dzia艂u, bo tylko oni mog膮 dla nas co艣 zdzia艂a膰 - bo ja jako zwyk艂y (zinteresowany) u偶ytkownik moge sie porapa膰 po 4 literach conajwy偶ej

nic tylko ogromna frustracja

edit no sie rozpisa艂em do supportu, klikam wy艣lij iiiiii 'nie znaleziono strony' :face_with_symbols_over_mouth: mo偶e tutaj kto艣 co艣 odpowie - jak nie to bede otwiera艂 ticketa p贸藕niej