DIsconnect podczas meczu

No więc któryś już raz gram rankeda, ale ostatnio wkurzyło mnie to bardzo. ponieważ wygrywaliśmy z przeciwnikiem i to była już kwestia czasu kiedy, a tu nagle DC i bęc, po czym ładujące się kółko które ładować nigdy się nie przestaje. Gdy wychodzę z gry dostaje komunikat, że przez częste opuszczanie gry nałożycie na mnie kary, super ale co ja mam do tego, że z waszych serwów wywala co chwila? to już któryś mecz i jeszcze ja mam za to być ukarany, i ps Kompa mam dobrego i internet też, i na żadnej grze sieciowej mnie nie wywala, chyba, że zabraknie prądu, ale to już wtedy w całym domu go niema. A takie DC mam tylko w overwatchu, więc mógłby ktoś mi powiedzieć o co z tym chodzi i dlaczego mam jeszcze dostawać za to w kość? o tym, że spadam z rangi już chyba też nie muszę mówić…
Teraz boję się grać, bo jak dostane DC to możecie mi walnąć karę więc na wszelki wypadek nie gram do wyjaśnienia sprawy…

Witaj.
Jakby ci to powiedzieć - to co napisałeś:

tak naprawdę niewiele znaczy. Co internetu, to poszukaj tutaj na forum a znajdziesz podobne tematy.
W skrócie rozłączanie może mieć wiele różnych przyczyn. Obawiam się, że pozostaje diagnoza we własnym zakresie. Może ci pomóc w tym ten poradnik.
Od siebie proponuję włącznie testu WinMTR podczas gdy grasz. Być może on pokaże gdzie występuje problem. Wynik możesz wkleić tutaj.

wszystko ok, ale tak jak napisałem- mam tak tylko w overwatchu, z innych gier nie wywala