Discord MoiraWatch.pl

Hejka! Szukasz polskiej społeczności Overwatch? To świetnie! Chciałbym was zaprosić na nasz serwer discord - MoiraWatch.pl . Serwer nasz powstał w połowie czerwca i od tego czasu bardzo się rozwinął i liczy sobie ponad 250 użytkowników. Powstał on w celu zrzeszenia polskich graczy Overwatch w jedno miejsce :grin:

Link: https://discord.gg/Tb29eum

Co oferujemy?

  • Oferujemy miłą atmosferę i wyrozumiałą administracje.
  • Co tydzień w soboty organizowane są tak zwane “Mixy” czyli rozgrywki 6vs6 w Overwatch z tabelą najlepszych graczy.
  • Posiadamy prywatne kanały dla drużyn.
  • Jeżeli jesteś streamerem lub youtuberem, możesz liczyć u nas na wyróżnienie oraz reklamę na specjalnym kanale.
  • Posiadamy ponad 5 botów np. bot dzięki któremu nasz serwer posiada własną ekonomie i sklep z rangami.
  • Jesteśmy otwarci na propozycje.
  • Rzadko pingujemy @everyone i @here.
  • Serwer jest cały czas rozwijany, jest przeznaczony raczej dla graczy overwatch ale każdy znajdzie tu coś dla siebie. :slight_smile:

Nieważne ile masz lat lub jakiej jesteś płci, wbijaj do nas!

ps. Jeżeli nie używasz discorda, radzę przetestować a na pewno się nie zawiedziesz! :smile:

2 polubienia

Ejo można dostać zaproszenie?

1 polubienie

Elo jestem YT i mogę was wypromować tylko zaproszenie daj

moglbym dostac zaproszenie poniewaz to wyzej wygaslo moj nick discord Marchew#9743

Ty to się ogarnij lumpie

Ten temat jeszcze żyje? Byście odświeżyli linka do discorda, bo nie działa :slight_smile:

Mógłbym zapro? Ponieważ wygasło :frowning:

Moge zaproszenie dostac? Jestem nowym graczem w overwatcha wiec poziom gry bedzie znikowy chwilowo. Porady i uwagi mile widziane. xD

moglbym dostac zaproszenie poniewaz to wyzej wygaslo moj nick discord Vinsツ#2034

Zaproszenie wygasło wklejcie nowy albo mnie dodajcie Domze#1454

siemka moglbym dostac zaproszenie na serwer poniewaz wygaslo :smile: z gory dziekuje moj nick ZeaN#8184

Istnieje to jeszcze ?