Dlaczego klasyczna szybka gra jest w salonie gier?

Zastanawiam się dlaczego klasyczna szybka gra nadal jest w salonie gier skoro ze słów blizzarda wynika że jest bardzo popularna. Jak dla mnie powinni z nią zrobić to samo co z otwartą rywalizacją i dodać do trybu szybka gra żeby można było grać albo z podziałem na role albo bez( chociaż w sumie usunięcie podziału na role w szybkiej grze albo w rywalizacji nie byłoby głupim pomysłem jednakże blizzardowi jak widać nie spieszy się tego zmieniać)

Czyli masz problem w nawigacji by dojść do klasycznego trybu? Po co zmieniać? Masz to i to. Do wyboru do koloru. No jest popularna bo możesz grać czym chcesz i płakać, że znowu 6 dpsow. Przegrywając mecz za meczem bo przeciwnicy grają 2-2-2 albo goats. Nawigacja po menu jest tak uproszczona, że hej. Może zrobią ale za dużo zmian jak na 1 aktualizacje. Ludzie są w szoku co i jak :smile:

Rozumiem jednakże chciałbym znowu nadmienić że brak osiągnięć w klasycznej szybkiej grze powinien być naprawiony.

O tym nie słyszałem.

Ja bym nic nie miał do tego że klasyczna szybka gra jest w salonie gier no ale jak jest to liczone jak tryb for fun to ja czegoś tu nie rozumiem

Z tego co usłyszałem achievementy można zdobywać w QPC już od jakiegoś czasu UwU

Rzeczywiście, znalazłem artykuł, w którym jest napisane że osiągnięcia w qpc zostały dodane w tym roku wraz z archiwami.

bo klasyczna szybka gra to tryb w, którym możesz wybrać kogo chcesz. a szybka gra musisz wybrać 1klasę czyli są normalne drużyny a nie wszyscy natarcie.