DMG zarii,sigmy i symm. Nikt nie narzeka here

Zauwazylem, ze zaria, sym i sigma maja duzy dmg i nikt o tym nie mowi jak zawsze kiedy cos jest mocne. Na niskich rangach to juz jest smieszne. symm i zaria biegaja do przodu w prostej lini do enemy, jak malo rozgarniety gracz ale jednak nie. To jest wlasnie op bo ma taki wysoki dmg. Juz to wlasnie nerfią na testowym. Sigme tez. Ciekawe czemu nie ma odzewu here. O “skillowych” postaciach jak coś jest op w wymasterowanch rękach odrazu nerf! Moze taki tydzień posuchy. PS znowu mi profiowe zmieniło na domyślny.

sym duży dmg XD
nią sie grać nie da. Ona jest Poprostu beznadziejna. Chciałbym żeby wróciły czasy jak miała tą swoją bariere która leci do przodu. Zaria? Zależy. Sigma ofc, powinni znerfić dmg do 90.

1 polubienie

Dlatego nerfią dmg bo jednak jest duży haha i do tego zmniejszają promień. No naprawdę jest taka beznadziejna. Jaki dmg 90?

Typowe. Blizzard najpierw coś buffuje a potem to nerfi. W sumie zdziwiłem się gdy wszedłem do gry a tu Brigitte ma jakieś trzy ładunki a ludzie nagle w każdej grze biegają Symmetrą…

Mnie uderzył dmg Sigmy, jak na tanka, to jedynie chyba Hog może z nim rywalizować i to dopiero jak przyciągnie cel lub jest blisko. Sigma ogólnie wydaje się zbyt silny. Ma obrażenia, ma tarczę, wysoką wytrzymałość, skille obronne, mamy tutaj hybrydę tanka stricte defensywnego z dps tankiem. Jakoś się nie dziwię, że go nerfią.

Tutaj komentarz Blizza co do buffów w/w dmg :

* Naprawiono błąd, który nie pozwalał na zadawanie pełni obrażeń przez bronie, które szybko obierają i tracą cel, jak na przykład lasery Zarii oraz Symmetry.

Komentarz dewelopera: Jest to dosyć poważna naprawa, która może spowodować o wiele większe obrażenia otrzymywane od tych broni w szczególnych sytuacjach. Zaria i Symmetra powinny najbardziej odczuć wzrost zadawanych obrażeń. Będziemy uważnie obserwować te dwie postacie, aby nie stały się zbyt silne.

No i się stały zbyt silne, więc niech to zmieniają. Postacie jakie nie wymagają aim’a nie powinny dysponować zbyt wysokim dmg. Aczkolwiek mogę zrozumieć, że chodzi o fakt, że Symmetra czy Zaria atakują na bliską odległość i przez to ich potencjał ofensywny jest ograniczony, ale też umówmy się… Większość walk w Overwatch odbywa się na małej przestrzeni czy to przy payloadzie czy punktach kontrolnych/przejęcia, gra jest tak zaprojektowana, że tego typu postacie wystarczy, że poczekają na dogodny moment. Do tego jestem ciekaw czy ich zw. dmg nie działa ogólnie, że np. wieżyczki symmetry też zadają większe obrażenia (?)

Ja zawsze byłem przeciwny jeśli chodzi o duży dmg postaci nie aim’owych. Moira czy dawna Symmetra są idealnym przykładem. Pamięta ktoś Symmetrę której wiązka łapała innych graczy i stale zadawała obrażenia? właściwie nie dało się z niej zerwać, nawet jak uciekałeś Genjim to ta wiązka za nim się wydłużała, jej zasięg jaki miał mieć bodaj 10m często sięgał 20-25m. W ferworze walki o punkt Symmetra składała wszystko, wiązka po prostu przeskakiwała z jednego na drugiego zadając chory dmg, chyba mam nawet filmik z jednej takiej akcji

To i tak już była jakaś znerfiona wersja Symmetry.

Tworzenie tego typu mechanik jest zwyczajnie głupie, Moira dzisiaj funkcjonuje na podobnej zasadzie, ma zwyczajnie większy zasięg, ale mniejszy dmg, co i tak nie zmienia faktu, że w starciach 1 vs 1 z postaciami co mają 200 hp jest po prostu niezwykle efektywna, zwłaszcza na niższych rangach gdzie czas reakcji i celność graczy są zwyczajnie słabsze i taka postać ma tu absurdalną przewagę.

Takie ogólne “naprawianie błędów” powinni sobie darować. Bo takie zmiany potrzebują indywidualnego podejścia do bohaterów i dostosowania ich obrażeń…

Przy Sigmie, to ja nawet nie wiem co mnie zabija, ten koleś po prostu w jednej chwili wszystko kosi, chyba od czasów wejścia Brigitte nie było tak przesadzonej postaci, w sumie Moira też tu się wpasowuje. Powaliło ich kompletnie. Ta wytrzymałość, pochłanianie obrażeń, tarcze, obrażenia… Kolejna postać której “dajmy wszystko” -_- Blizzard logic

1 polubienie

z tym dmg 90 to chodziło mi o direct hit jego jednej piłeczki