Do ekipy od lokalizacji

Dzień dobry,

Czy jest możliwość, abyście podawali do publikacji aktorów głosowych, którzy podkładają głosy bohaterom? W angielskiej wersji jest to oczywiste, natomiast w polskiej już niekoniecznie.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Masz na myśli na forum czy w Ov? Jesli w ov to raczej tego nie zrobią.
Odwiedź DubbingPedia - Overwatch
bo nie moge dać linku .-.

Tak, w razie czego wiem gdzie szukać, ale wszystkim, których to interesuje, ułatwiłoby to życie. Nie, nie w grze – tutaj na forum czy w mediach społecznościowych (chociażby w opisie na YouTube pod historią bohatera czy jego prezentacją), gdziekolwiek.

no tu masz rację (20 znaków 20 znaków)

a na filmwebie nie ma wymienionych nazwisk?

Od dodania Brigitte włącznie nie ma podanych polskich aktorów głosowych.

yhym a tutaj? bez urazy ale wpisanie w google “overwatch aktorzy głosowi” i klikniecie w drugi link od góry nie wymagało skilla sherlocka

masz
jeszcze
parę ciekawych
linków :slight_smile: w jednym z nich mozesz ich posłuchać

To ja jestem ten nie miły.

wiem ze to nie mogło zabrzmieć miło, za co przepraszam, ale jestem przewrażliwiona. Za duzo czasu spędziłam z ludzmi którzy nie potrafią używać google, nie był to najszczęśliwszy okres mojego zycia więc sie irytuje w podobych sytacjach, nie jest to żaden przytyk to autora/ki tematu.

Chciałem dodać, że te informacje nie zawsze są zgodne z prawdą. Przez kawał czasu było podane, że aktor głosowy, który podkłada głos Zenyacie i Genjiemu to ta sama osoba. Okazuje się, że Burzycielowi wcale nie podkłada głosu Zbigniew Dziduch, no i na koniec z McCree też był błąd. Po prostu wszystkim te informacje podane bezpośrednio od Blizzarda ułatwiłoby życie.

Jak już wyżej napisałem: „w razie czego wiem gdzie szukać”, więc niepotrzebne te linki.

P.S. Ja nie z tych, co nie potrafią używać Google’a. :slight_smile:

ale ziomek, bo tak jest XD tylko oba głosy są lekko zmienione komputerowo. Jak zen i gengu gadają do siebie to aktur głosowy gada sam ze sobą. nawet eliash o tym mówił w jednym z swoich ciekawostkowych filmów ale nie pamiętam któym i wybacz nie chce mi sie szukać

LOL znalazłam ten filmik konkretnie od tego fragmentu o tym mówi

Nie ziomek, tak nie jest. To był zwyczajny błąd i już został w poprawiony na stronach, które sam wyżej wymieniłeś, oprócz overwatch.pl. Ten filmik to żaden dowód, Eliash po prostu wziął tę informację z internetu, w którym w tamtym czasie krążyła wszędzie ta błędna informacja, że Grzegorz Kwiecień podkłada głos również Zenyacie.

a no to sory skoro tak twierdzisz to mój błąd.

poza tym CHCIAŁABYM zwrócić twoją uwagę na fakt iż nie posiadam męskich narządów rozrodczych. wcześniej równeiż pisałam w formie żeńskiej.

to tylko lokalizacja, blizz sam z siebie nie będzie robił takich filmików jak to było z aktorką głosową do bagiety… i mysle ze mało co ich obchodzi ileś tam lokalizacji co sie przekłada na setki aktorów głosowych. Wiec jezeli nie matego w takich źródłach jakie wymieniłam wcześniej to możliwe ze sie do tego info nie dokopiesz.

Wybacz, bardzo Cię przepraszam. Nie wymagam aż tak wiele, po prostu podczas publikacji nowego bohatera fajnie by było, żeby gdzieś o tym tylko wspomnieli – tyle. Niestety nie widzę odzewu od nich. Cóż, można było to przewidzieć, ale zawsze warto próbować. :slight_smile:

oni się raczej nie odzywają, raz tutaj coś napisałam to mi ekipa od lokalizacji napisała po… miesiącu prawie. w większosci przypadków wcale się nie odzywają. Wiec jezeli ktos nie wygrzebie tego info z odmetanować internetów na własną rękę to mozesz sie tego nie dowiedzieć :stuck_out_tongue:

W tym temacie Lokalizacji jest chyba tylko jedna osoba która niezbyt często tutaj sięga.