Drastycznie spadające FPSy w meczu (i w sumie w menu też :P)

Hej. Kiedy zmuszony byłem chwilowo zmienić komputer zauważyłem że FPSy w Overwatchu spadają mi nawet do 20 w meczu a w menu często mam 40. Zmieniłem ustawienia z Epickich na po prostu niskie i nie widzę różnicy. Od czego zależą te wartości i czy mógłbym je jakoś podnieść? W internecie nie znalazłem nic wartościowego.

miałam ten sam problem, polecono mi zaktualizować starowniki, zdefragmentowac dysk, zrobić milion testów jakimiś bzdurami, zmniejszyć ustawienia, a na końcu kiedy im napisałam ze nic mi nie pomaga to stwierdzili ze no to trudno, mamy nadzieje ze teraz bedzie lepiej

Witaj.
Standardowe porady znajdziesz tutaj .
Ponadto usuń cache i pliki battlenet .
Jeśli masz Windows 10, to wyłącz GameDVR

o no, to też mi kazali zrobić i też nie pomogło :v

tak czy siak- i wish u luck, widocznie musze iść w końcu do pracy, a nie udawać ze studiuje i kupić nowego kompa XD

1 polubienie

Bardzo przydatny jest ten dział pomocy technicznej :P. Sytuacja nie zmieniła się ani trochę. Na początku miałem po prostu więcej klatek w trybie okienkowym niż na fullscreenie a teraz już właściwie w ogóle nie mogę grać bo klatki skaczą od 60 do 7. Spróbuję po raz trzeci odinstalować sterowniki tym ddu bo wcześniej pomagało to chociaż na parę dni.

pisałam parokrotnie wiec sie powtórze:

raz napisałam też że mam problem z performensem gry, Raxr próbował pomóc ale koniec konców stwierdził ze rozwiazanie problemu leży poza jego zasiegiem i trzeba napisać do pomocy. napisałam i po wymainiu kilku wiadomosci (kazda z INNYM gm) stwierdzili ze lagi sobie UBZDURAŁAM

dla zaspokojenia ciekawości:

moja ostatnia wiadomosc do nich

No dobra rozumiem, aczkolwiek podczas grania czasami są odczuwalne lagi

a ich odpowiedź

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami i cierpliwość :slight_smile:

Mam nadzieje, ze teraz wszystko juz bedzie OK ^^

Powodzenia - oraz milej zabawy w grze! :smiley:

stwierdziłam więc ze mam ich w nosie, skoro oni robią ze mnie idiotkę. i tak jak poprzednio napisałam, tylko szkoda starań Raxar’a

jak na moje przykro mi to mówic, ale nie warto pisać tutaj czy do pomocy, jezeli problem leży w kwiczącym na różne sposoby performensie gry, bo góra co oni zrobią to ci napiszą jak mi że jak wcisniej ctrl shift n to masz ładne statystki a te wyświetlane w górnym lewym rogu klamią :stuck_out_tongue: (tak, też mi tak napsiali)

aha- no i problem nadal występuje XDDD

1 polubienie