Drużyna na stałe

Poszukuję drużyny na stałe, żeby grać rankedy, turnieje itd. Mam 17 lat, jestem raczej dość spokojny. Głównie gram hitscanami. Najczęściej gram Sombrą i chciałbym, żeby team to zrozumiał i nie kazał mi na siłę grać czymś innym. Nie chodzi mi o dostosowywanie się na siłę pod Sombrę, ale o danie mi grać czymś czym czuję się dobrze. Mój peak to 3995 SR w 4. sezonie. Grałem wtedy praktycznie tylko Sombrą. Obecnie na mainie nie mam rangi, bo miałem długą przerwę i nie grałem od dłuższego czasu na moim main koncie. Na pozostałych kontach mam diament i platynę. Ogólnie mam dość sporą wiedzę na temat Overwatcha. Gram w niego od premiery z tą dłuższą przerwą. Ranga teamu może być od golda wzwyższ, jeśli rzeczywiście członkowie drużyny będą chcieli rzeczywiście się jakoś wybić czy coś. Najlepiej jakby drużyna miała swojego Discorda. Do tej pory drużyny jakie spotykałem były albo zbyt toksyczne albo po prostu miały wywalone w skrócie. Battletag main konta: stask222#2530
Jednakże jeśli chcecie się skontaktować, to proszę o kontakt przez to forum lub podanie linka do discorda, bo ostatnio nie wchodzę za dużo na maina. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to zadaj je poniżej, bo nie wiem co tu jeszcze napisać : d.