Dwa szybkie pytania dotyczące Rozgrywki Competitive

Witam,
A więc mam taką zagwozdkę. Mam poziom 100 (brąz) i 4 poziom pochwał. Widziałem ludzi, co mają np. srebro**** i mają poziom np. 15.

Czy po wzięciu udziału w rankedzie, resetuje się całkowicie mój poziom profilu?
(100 -> 1*) I czy mój poziom pochwał też ulegnie resecie?

Umm…

  1. Nie mam pojęcia o co “konkretnie” pytasz. :thinking:

  2. Również trochę źle sformowane pytanie (ale jeśli dobrze “próbuje” zrozumieć to: Nie i Nie). :thinking:

Raczej nie… zależy czy pytasz tez o normalnego rankeda czy te 10 gierek kiedy musisz zdobyc jakies SR

o panie janie…

chyba wiem o co ci sie rozchodzi

kolory borderów (ramek) to nie ranga. TO POZIOM.
masz brązowy border z liczbą np 15 to to jest lvl 15
brązowy border z *** i 15 to 315

ale tych *** nie moze być nieskończenie wiele- jest ich 5, wiec zamiast zdobywać 6tą, to zmienia ci sie kolor borderu na srebrny, potem na złoty, potem platynowy i diamentowy

ja mam złoty border ***** i 80 = 1780lvl -->wbije jeszcze 21 lvl to border mi sie zmieni na platynowy ale będzie cały “goły”

border też sie zmienia wizualnie z każdą 10tką dostajesz kolejne “skrzydełko”

pokazywałam przykłady borderów tutaj

tak wiec

to jest lvl 1016

do czego zmierzam-> tak jak psiałam, to twój poziom, lvl, a nie ranga! lvl nie ma nic wspólnego z rangą… mozesz być złotym borderem jak ja i nigdy nie grać w rankedy. kolor i zabudowanie borderu mówi jedynie otym jak gracz jest doświadczony w grze… jezeli ktoś ma srebrny border to raczej zna kazdą mape każdą kontre i gdzie są apteczki… po ludziach z brązowym borderem i 1x * mozna sie spodziewać mniejszego ogaru gry
nie jest to przytyk do ciebie, ale np udało mu sie namóić mojego znajomego do gry, wbił swoją pierwszą * i nadal nie pamieta połowy map i żadnej kontry :stuck_out_tongue: o apteczkach nie wspominająć

1 polubienie

Ja mam 206 lvl i znam wszystkie apteczki, mapy i większość kontr​:wink::wink:

no ja miałam 1lvl i wszystko ogarniałąm, bo zanim kupiłam ov to przez DŁUGI czas oglądałam strimy na ov więc wiesz… to tylko przykład -,-