Dziękuje ekipie blizzarda od funpage na fejsie za usunięcie mojego komentarza i zablokowanie mi możliwości komentowania :)

nie mój cyrk, nie moje małpy, jednak do niego przychodzę, i oberwałam od tych małpiątek pacyną błotka i kupki w policzek, a wyczesywanie tego z moich naturalnie niebieskich włosów troche mi zajmie :slight_smile:

(czasami mam wrażenie ze ktos tu zatrudnia tego samego kolesia od PRu co ci od fallout 76 )

O w tytule blizzard już wchodzi pan cenzor.

1 polubienie

Z twojej wypowiedzi wynika na to, ze po przyjsciu do tego cyrku juz z 10 raz pod rzad i za kazdym razem z wlosami w blocie dalej przychodzisz myslac ze moze sie cos zmieni. Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów – powiedział kiedyś Albert Einstein.

jestem zawodowym masochistą, i mentalnym idealistą, soreczka

I bardzo dobrze, że dali Ci bloka hahahaha
XDD

3 Overwatch 3 najlepszy

Nie denerwuj mnie bo wyrzuce cie ze znajomych :>

Dobrze, tylko co z tego, że razem nie gramy xdddd

Ale i tak 3 Overwatch 3 najlepszy

Ciekawe czy fakt że jeszcze nie usunęli to kwestia tego że nikt tu nie zagląda od trzech miesięcy czy tego że boją się kompromitacji.

no też sie zastanawiam Eper, bo jak usuną to zrobie kolejny temat, przykro mi ale to mała wojenka :slight_smile:

Rhei, gralismy razem ale ktoś nie wyrabiał tępa, pamiętasz może kto? :stuck_out_tongue:

Lepiej nie bo ci jeszcze konto zablokują a tak naprawdę te wpisy niewiele zmieniają. Zobaczy parę osób ale zapomną po tygodniu :).

PS. Chcesz może pograć w Ow? xD

Oni zawsze mieli z tym problem. Ze skinem Hanzo zamiast “Szybka strzała” napisali mu na ramieniu “Szybki kursor” i co? Po roku dostajemy skina Any z napisem tak koślawym że nikt nie wie o co tam chodzi xD.

te wpadki zawsze mnie bawiły :smiley:

  • oj źle przetłumaczyliśmy napis z pomocą google translatora, moze nastęnym razem ogarniejmy kogoś kto ZNA JĘZYK, CHOCIAŻ BY SPYTAJMY SIE NA TWITTERZE CZY JEST JAKIŚ FAN OVA, KTÓRY ZNA DANY JEZYK BY NAM ZA PACZKE 10 LOOTBOXÓW DOBRZE TO PRZETŁUMACZYŁ

miesiąc potem

  • o nie, źle przetłumaczyliśmy tekst z tranlatora google, kto by sie spodziewał :smiley:

mogą je zablokować tutaj, ale w grze, jestem prawdziwym aniołkiem wiec bananka raczej niedostanę :slight_smile:

pewnie masz racje ale dałam upust swojej złości i troche ze mnie zeszło, wiesz… nie mam worka do boksowania w domu :slight_smile:

TERAZ? XD to ja ide spać :smiley:

1 polubienie

Dobra fajnie, ale idźcie sie całować na priva. Co do fejsbuka to walić ten fanpejdż bo tam nic nie ma od 2 lat ciekawego.

Ty też idź na priva 3 overwatch 3 najlepszy. Na fanpage nigdy nic nie było ciekawego.

A myślisz, że co ja robię? Grzebie sobie w jaja… Yyy a wgl to there is a door Dude.

Robicie mi dzień tymi komentarzami.

Staramy się. Te paręnaście osób, które się udzielają utrzymują to forum przy życiu. Rhei nie grzeb tam.

Ale ja lubię grzebać i nic Ci do tego.

Ale publicznie nie musisz ;p

No dobra sory, ale lubię to robić.