Edytor map w Overwatch?

Mówili że dodadzą trzeci system społecznościowy I trzy nowe niespodzianki.

czyli dostaniemy tak jak mówiłam dostaniemy bezuzyteczne klany, dodadzą skóre somby do zdobycia, bo jak jeff mówił "bedzie ją mozna zdobuć kiedys w 2019, nową mape która juz jest na ptr, i wmuszanie ról 2.2.2

Klany to dobry wybór klany z wymogami Discorda to jeszcze lepszy wybór, bo będzie to zgrany zespół ludzi. Którzy będą casuali jechać przez swoją chęć do gry i wygrywania meczy.
A jak się komuś zwróci uwagę że np. za głęboko wchodzi i powinien być trochę bliżej teamu bo healer nie będzie za nim tylko latał i go healował, to nie walnie “Report for toxic”.

Pogugluj i zobacz na jakiej zasadzie maja byc te kalny, potem przyznasz mi racje ze sa srednio sensowne

Zgodzę się. Widzę wiele plusów klanów ale koniec końców raczej nie jest to coś co jest warte zachodu. Wydaje mi się że podczas ich tworzenia (o ile właściwie powstają) niebiescy domyśliliby się że to raczej nie ma sensu. No ale pożyjemy, zobaczymy. Może dodadzą tam takie ficzery że to naprawdę będzie warte świeczki.
EDIT: Juz wiemy co to jest xD sprawdź sobie serwer testowy :smiley:

Nie, no chyba w Blizzardzie nie siedzą i nie klepią linijek kodu do tego żeby na rankedach był wymóg 2.2.2, prawda (proszę, powiedz że to prawda)? I poza tym to mają być duże zmiany przy których obecny Overwatch się schowa.

Jeżeli liczysz że Blizzard doda wymóg Discorda do swojej gry to good luck and have fun.

A ten dalej jedzie po tych casualach jednocześnie mainując najprostszych bohaterów z całej gry i nie potrafiąc sklecić jednego gramatycznie poprawnego zdania. Nie chodzi mi tu o ten komentarz ale o twoje nastawienie w ogóle. Jak już chcesz kogoś krytykować to wyrażaj swoje zdanie w kulturalny sposób i tak żeby można cię było brać na poważnie.

A może Warsztat? Co powiecie?

EDIT:
Już dostępny na PST.

o jakieś świeże info

szczerze? jakoś nie podnieca mnie myśl ulepszonego kreatora giereczek :x
tworzenie prototypów własnych postaci? zakladam raczej cos na zasadzie Mei-wybierz broń-> karabin pulsacyjny-> zatwierdź. Wybierz skile-> pułapka junkrata E… i tak dalej… jesli faktcznie dostane PEŁNY edytor postaci, to będę BARDZO pozytywnie zaskoczona…

no dobra ale to jest tak jedna rzecz ten warsztat, a gdzie pozostałe 3 niespodzianki? bo zakładam ze to jest ten system społecznosciowy o którym mówił Eper (a jesli nie to i tak 3 rzeczy brakuje XD )

“byłoby fajnie oddać to narzędzie w ręce graczy”
yhym a tworzenie map w simsach i unreal engine to hobby? XD

ale jezeli to serio tak bedzie epicko działac, to oni sie wycfanili, bo 3/4 rzeczy w ov bedzie robionych przez fanów, a nie przez blizza. będą mogli zwolnić kolejnych ludzi bo wymyślanie map i postaci nie będzie już takie potrzebne na asap.

ale jak tak słucham jeffa jak posuwa propozycje tworzenie geirek graczom, to tak moze być “zrobicie lepsze hide and seek, zrobicie podłoga to lawa, zrobicie lustrzany deathmatch…” w domysle “my nie zrobimy nic, udostępnilismy wam tylko skrypty” no sory ale tak brzmi.

ja tam zawsze powtarzałam ze wole się pozytywnie zaskoczyć, niż negatywnie zawieść…

we’ll see


edit- w sumie jeden z komentujacych na jutubie zwrócił uwagę na jedną rzecz… co z serwerami? XD nagle stworzenie tylu giereczek, plus arcade, comp, qp, jakieś exp farmytore niby illegal ale nadal działają… juz teraz te serwery potrafiąwywalac kogoś bez przyczyny w środku meczu do okna logowania (jak jest sie wystarczająco szybkim to mozna jeszcze wrócić do meczu, bez wychodzenia z ekipy, mieć ten sam % ulta co przed DC serio mam to co chwile)
a co to bedize po tym? zamkną calego hotsa, pół hearthstonaby serwery mogły to wytrzymać czy jednak HEHEH otworzą nowe?

a no do duzo osób mówi ze ukręci battle royal w ovie… Boże który nie istniejesz… za jakie grzechy?

“Instrukcja obsługi” Warsztatu znajduje się tutaj. Narazie tylko angielska.

nie sądzisz że skoro coś takiego wprowadzają to są na to przygotowani? a przynajmniej biorą to pod uwagę?

a od kiedy serwery Overwatch są wspólne z HS i HOTS?

taaaak a wasze internety są bez zarzutu :wink: oczywiście nie mówię, że serwery są idealne ale…

nikt Ci nie każe potem w to grać - kwestia gustu. Wbrew pozorom tryb ten ma wieeelu zwolenników i z pewnością będzie jednym z popularnych modyfikacji w Overwatch (już są pierwsze stworzone)

nie są przygotoanie co miesac na event, lub wprowadzenie mapy czy nowego bohatera XD

gdzies ktoś mi powiedział ze serwery są wspólne, jezeli to bullshit to teraz juz wiem

sam powiedziałes mi to kiedys (albo inny gm), ze to ze w jednej grze (niekoniecznie blizza) nam wszystko śmiga żadnych lagów czy DC (u mnie taki przykłąd to hots, ma wszytko sabilne) to nie znaczy ze w takim ovie też tak bedize, i ze to naproawdobopodniej jest wina coś na łaczu “ja” - > “serwer”…
wniosek nasuwa sie sam

  • w takim hotsie wszytko gra i trąbi jak zespół kombi
  • w ovie nie, bo coś jest “na łączach”
    to czyja to wina? bo na pewno nie moich inernetów

(nie mówie też ze nie ma DC z powodu przerw w dostawie neta, bo ofc sie zdarzają)

a na koniec stwierdzam ze ov moim skromnym zdaniem nie jest stworzone do battleroyale. to tak jak by ktoś na siłe chciał ukręcić rogala świętomarcińskiego z ciasta na peirniki a zamiast maku użył dżemu… a że jestem z poznania to wiem ze to nie wyjdzie :smiley:

jezeli komuś sie to spodoba to prosze bardzo, nie mnie oceniać czyjeś gusta, wyraziłam jedynie swoje zdanie XD

edit

nie uważam kolejkowania za cos złego, ale jak czekam RÓWNO lub PONAD poł godizny na 10k graczy no to sory XD (jak widze 40k to wychodze z domu z psem, robie pranie, gotuej obiad i jeszcze nie jestem w grze)

A MOŻNA SZYBCIEJ bo czasami (tak 0.0000001% przypadków) loguje mnie po 5min jak jest 20k w kolejce czy nawet 40k

po prostu liczba graczy którzy tylko na początku chcą jak najszybciej zagrać jest znaczna - po czasie wraca to do normalności więc nie widzę sensu inwestować w infrastrukturę, która przyda się tylko kilka razy w roku na może 1-2 godziny przy starcie wydarzeń

bo serwery Hotsa są inne i droga do nich również inna,
ponadto u Ciebie w Hots jest ok a u innych nie więc reguły nie ma

tylko, że to “ja” → “serwer” z reguły wygląda “ja” >“coś tam”>“coś tam”…“coś tam”> i dopiero> “serwer” - na każdym “coś tam” może wystąpić problem, więc wniosek wcale się tak sam nie nasuwa :wink:

patrz wyżej

jak najbardziej się z Tobą zgadzam

Polemizowalabym… ale w zwiazku z tym ze musze jechac na montaz pyrkonu, to jakos polemizowac mi sie nie chce xD

(No i wszystko mnie boli po wczorajszym, wiec nawet nie mam sily, dobrze dla ciebie :P)

Warsztat wygląda całkiem spoko. Jesteśmy oczywiście ograniczeni do tego, co jest już dostępne w grze. Możemy na przykład użyć zamrożenia Mei jako działania wywoływanego przez na przykład dotknięcie ściany czy wzięcie apteczki, możemy też dodać postaci umiejętność np. miotacza ognia, łącząc heal Moiry i zapalenie Ashe. Ale nie możemy dodać żadnej nowej mechaniki - przy czym nie przychodzi mi obecnie do głowy żadna, której nie dało by się zaimplementować po chwili namysłu.

Duże rozczarowanie - brak edytora map i postaci. Spodziewałem się chociaż czegoś w stylu tworzenia postaci znanego z RPG - z dostępnych wzorców i paskami drobnej zmiany kształtów i kolorów.

Jeszcze większe rozczarowanie, wygląda na to, że nie będzie można dodać do rozgrywki postaci znanych z archiwów, tryby z powyżej 12 graczami też z tego co widzę nie będą możliwe.

czyli to jest dokładnie to co pisałam wyżej

a pisałam to oglądając ten filmik jeffa, wiec to jest cytat jego słów XD

no tak. Przy czym możliwości są nadal dość spore. Na przykład możemy dodać granat błyskowy który kompletnie nie występuje w grze pod żadną postacią.

a mcree to co, owca?

miałem na myśli raczej coś w stylu efektu który sprawia, że przeciwnicy w zasięgu nie widzą nic przez parę sekund (może ten granat ma jakąś inną nazwę, idk)

dymny może?

#czemu_mam_maxymalny_lvl_zaufania_i_NADAL-mam_limit_znakow

coś takiego Counter Strike Global Offensive Flash Bang Sound Reference - YouTube

EDIT: przy czym dymny oczywiście też można :slight_smile:

no to jest błyskowy, ale kłamstwem jest że: