FPSy po raz kolejny

To będzie łącznie trzeci bardzo podobny temat jaki założyłem bo starymi już się chyba każdy znudził a ja nie mogę odpowiadać na własne posty. Z tego co pamiętam to cała historia leciała tak: Na początku klatki zaczęły stopniowo spadać na fullscreenie więc włączyłem tryb okienkowy i było przez chwilę w porządku. Potem stwierdziłem że nie można tego tak zostawić bo gra w tym trybie wygląda po prostu brzydko i zabiera to komfort z grania. Stworzyłem więc o tym temat, następnie za pomocą Raxra (chyba tak to się powinno odmieniać) zainstalowałem ddu, odinstalowałem sterowniki i tak dalej. Niby wszystko było w porządku bo miałem dużo klatek w fullscreenie (chociaż i tak mniej niż w oknie) ale tylko na mniej więcej miesiąc. Po ponownym babraniem się ze sterownikami stwierdziłem że poddam się i zostanę w trybie okienkowym tylko że nawet teraz FPSy skaczą od 18 do 70. Zrobiłem już chyba wszystko. Zrobiłem te testy od Blizzarda, zmniejszyłem grafikę do jakichś śmiesznych wartości, przejrzałem pozostałe tematy o podobnej tematyce, wyzerowałem opcje w grze po raz chyba trzeci, odinstalowałem Overwatcha i bawiłem się z tym ddu po raz drugi ale niestety bezskutecznie.
Ps. Dzisiaj kończy się sezon rankingowy w salonie gier więc byłoby miło gdyby ktoś odpowiedział

Może jednak problem leży po stronie Twojego systemu operacyjnego skoro porady jednak przyniosły efekty na pewien czas? Może warto go odświeżyć przez instalację od nowa? Kiedy ostatnio go robiłeś? Uniwersalnego rozwiązania pasujacego wszystkim niestety nie ma.

CTRL+SHIFT+N i masz ladny wykresik ktory pomoze wskazac czy to wina sprzetu (sim) czy moze polaczenia internetowego (png)

1 polubienie