Głupie pytanie do tematu "Następna duża aktualizacja będzie wymagała pełnej reinstalacji gry"

czy ta super aktualizacja zrobi ten reinstal za mnie, czy będę musiała sama poklikać “odinstaluj” oraz “pobierz i zainstaluj 50gb ponownie”
#głupiutka_blondynka
(pytam bo jestem taka genialna, że moge zapomnieć o tym by sama zrobić ten reinstal XD )

p.s- czy ta super aktualizacja w końcu naprawi błąd z kamerami u reina i bagiety, o który proszę od ponad 3 miesięcy?

#głupiutka_blondynka

Nic nie musisz robić, kiedyś już trzeba było ściągać cała gre i wystarczyło kliknąć “aktualizuj” i reszta się robi za Ciebie!

Myśle że wystarczy :smiley:

1 polubienie

DOSKONALE!

(musze napisać coś jeszcze bo jest limit minium 20 znaków, o starczy)

2 polubienia

instrukcja jak robi sie reinstall :
-odinstaluj gre
-pobierz gre
(najlepiej zostawić komputer włączony na noc jak internet masz wolny)
i gra wazy około 15-20 GB

z tego co słyszałem aktualizacja ma dodać , zmienic , naprawic , poprawic …

Wielka aktualizacja ma zmienić kilka rzeczy. W tym:

  • Polepszyć czas ładowania map
  • Zoptymalizować użycie pamięci
  • Zmniejszyć rozmiar gry na konsolach
  • Naprawić błędy „na wielu mapach”
  • Zmienić format plików, by móc wspierać nadchodzące nowości

@Lilciak: wszystko “powinno” odbyć się w ramach automatycznego procesu aktualizacji. Informacja ma głównie na celu przygotowanie graczy do pobrania większej ilości danych :slight_smile:

2 polubienia

no i gdyby nie cudzysłow to to byłaby odpowiedź na moje pytanie XD Bo “powinno” czyli nie wiadomo czy zadziała to w ten sposób :smiley: :thinking:

Cudzysłów to tylko taka furtka na wypadek, gdyby w ostatniej chwili doszło do problemów technicznych lub zmiany wizji ze strony deweloperów, ale wszystko wskazuje na to, że aktualizacja, chociaż masywna, będzie wciąż normalną aktualizacją i nie zmusi graczy do wykraczania poza standardowe kroki związane z tym procesem.

1 polubienie

no i doskonale, podziękowawszy :blush:

Proszzz Lilciak. Nie poradziłabyś sobie z deinstalacją i ponowną instalacją? plzzzz

poradziłabym z palcem w nosie, tylko mogłabym o tym zapomnieć, to by wyglądało tak

  • o aktualizacja jakaś o widze ze duza o zostawie na noc
  • wracam z uczelni do domu o pogram sobie
  • o kurde bele czemu nie działa mi giereczka
  • szukanie roziązania na forum
  • co za fakap
  • reinstalacja ov i pobieranie shitu raz jeszcze, uświadomienie że sobie nie pogram i chyba powinnam zabrać sie w końcu za prace magisterską
  • oglądanie anime do końca dnia

Wywal anime z tej listy będzie git :wink:

NANI!?!?!? OMAE WA MOU SHINDEIRU!!! :skull::skull::skull:

1 polubienie

Cóż za groźba :wink: Tylko spokojnie :slight_smile:

1 polubienie

nie martw sie, wezme go na customa 1vs1, i mu wklepie :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Nie znam jezyka liliputów xD custom 1v1!? Grozby sa karalne :slight_smile: