Gra się zawiesza podczas grania w "szybką gre"

Witam. Mam od jakieś czasu bardzo frustrujący problem który nie daje mi spokoju. Mianowicie podczas grania w tryb “szybka gra” po kilki minutach gry meczu gra się zawiesza od tak. Ciekawe jest to że jeśli powiedzmy jakiś dźwięk się odtwarzał podczas zawieszenia odtworzy się do końca np: jeśli ktoś mnie zabił i podczas ‘kamery pośmiertnej’ gra się zawiesi , muzyka z tej kamery odtworzy się do końca aż w końcu wszystkie dźwięki ucichną. po zawieszeniu się czasami można usłyszeć dźwięk errora z windowsa 10 ale nie mogę zidentyfikować jaki ot typ errora gdyż po prostu nie mam jak. Gra się zawiesza na amen i nawet po kliknięciu wszystkich możliwych kombinacji aby gra się wyłączyła ( np alt + f4 ) nic nie reaguje. Jedynym sposobem na wyjście z gry jest restart komputera. problem ten mam tylko w ‘szybkiej grze’. Testowałem czy w ‘salonie gier’ też to występuje. no więc problem ten też występuje ale nie zawsze, raz na kilka dni. Przez ten problem nałożona na moje konto została blokada -75% otrzymania punktów doświadczenie z meczy oraz mój poziom pochwał spadł z trzeciego na pierwszy. Bardzo proszę o szybką pomoc.

na początek próbowałeś “skanuj i napraw” ?

Witam.
Zastosuj również porady opisane tutaj wraz z tymi w części zaawansowanej.
W razie dalszych problemów wykonaj test MSInfo. Wyniki wklej na pastebin.com i podaj link.

nawet nie wiesz ile razy próbowałem skanować. zero efektu

zdziwiłbyś sie, ale potrafi to pomóc xD

nie przejmuj się mam ten sam problem a nawet gorszy bo zawiesza mi się już w samym menu głownym

Cześć :slight_smile:

Tak jak prosił Raxr - utwórz plik MS Info.

Wynik wklej na pastebin.com i podaj link. Jeśli nie możesz wklejać linków na forum - to podaj tylko koncówkę linku, tak jak tu :
https://pastebin.com/ 2Qk28Ed1P

Albo wrzuć na Google drive, jeśli jest za duży. Sprawdzimy co może być przyczyną i jak pomóc!