Gra sie nie uruchamia

Podczas ładowania gry pojawia się czarny ekran, a następnie wyrzuca mnie do pulpitu z oknem “Program raportujący Blizzard”, kod błędu: 968B3499-B410-460E-8E5D-476D7BA01194. Msinfo: msinfo - Pastebin.com.

Cześć

Przejdź proszę kroki z tego poradnika:

oraz upewnij się, że Razer Chroma jest uaktualniony: Razer Synapse 3 - Cloud-Based Hardware Configuration Tool | Razer United States

Cześć.

Chodziło mi bardziej o to, że podczas próby uruchomienia gry pojawia się początkowo czarny ekran i zamiast załadować grę, ona się wyłącza z błędem wymienionym wyżej. Dźwięku również nie ma, gdyż gra nie zdąża się załadować. Sprawdziłem jednak kroki z tego poradnika, i również to nie rozwiązało problemu.

Spróbuj zatem zamknąć wszystkie aplikacje w tle i następnie uruchomić Overwatcha:

Również to próbowałem, gdyż ten krok znajdował się w poprzednim poradniku.

A spróbuj proszę utworzyć nowe konto administratora w Windowsie i tam uruchomić grę: Tworzenie Nowego Konta Administratora - Pomoc Blizzarda

To również nie rozwiązało problemu, błąd występuje dalej.

Czy reinstalowałeś ostatnio może sterowniki swojej karty graficznej? Mogą być nieaktualne albo uszkodzone. Odinstaluj obecne sterowniki (najlepiej używając w tym celu tego narzędzia), a następnie pobierz i zainstaluj najnowszy sterownik dostępny na stronie internetowej producenta Twojej karty.

To również nie rozwiązało problemu, błąd występuje dalej.