Gra się nie uruhmia (czarny ekran)

Gdy włączam grę pojawia się czarny ekran na jakieś 3-5 sekund a potem gra się wyłącza. Podobny problem występuje w Diablo III
Mam nadzieję na szybką pomoc

Witaj.
Wykonaj test MSInfo . Wynik wklej na pastebin.com i podaj link.

DxDiag: https://pastebin.com/wu1zB0dB

MSInfo dałby więcej szczegółów związanych z błędami. Masz zainstalowane oprogramowanie Razer? Szczególnie chodzi o Razer Chroma SDK? Jeśli tak, to odinstaluj.

Przepraszam był problem z wysłaniem ponieważ “System antyspamowy stał się zbyt nadgorliwy” i dostałem 1000 lat wyciszenia xD to się wysłało automatycznie.
MsInfo: pastebin .com/KeJHUFEj
Co do oprogramowania razer chroma sdk nie mam go mam tylko synapse 2

Spróbuj jeszcze wkleić ostatnią część tam gdzie znajduje się Windows error reporting.
Co do Razera to proponuję abyś czasowo odinstalował wszystko co masz od Razera. W przeszłości były problemy związane z tym oprogramowaniem.

cz.1 pastebin .com/8gHiV0Zk
cz.2 pastebin .com/0NGQ9JA3

Jest tak jak przypuszczałem - problemem jest RzChromaSDK64.dll_unloaded. Jełśi już odinstalujesz wszystko od Razera ,wejdź do katalogu Windows\System32 i usuń wszystko co związane jest z Razer.

Ponadto naciśnij Windows+R ,wpisz %appdata% i naciśnij Enter. Sprawdź, czy nie ma folderów związanych z Razer (Synampse, Chroma, itp.)
Zrób to samo dla %programdata% oraz sprawdź tutaj: C:\Program Files (x86)\Razer Chroma SDK

Pamiętaj że niektóre pliki mogą być ukryte i nie wyszukasz ich w systemie. Trzeba to zrobić ręcznie.

Dzięki! Teraz działa :smiley:
Już nigdy chyba sprzętu od razera nie kupie xD

Przyjemność po mojej stronie. HF :slight_smile: