Gra sie wyłącza po ostatniej aktualizacji

Gra sie wyłącza po ostatniej aktualizacji… Nie pojawia sie zaden bład poprostu znika i juz mam napis z ostrzezeniem ze wychodzenie z gry i bedzie kara. Probowalem naprawic pliiki gry ale nie pomaga

no i dostałem kare “Obecnie podlegasz karze za opuszczenie ostatniego meczy” “-75% PD” :confused: za nic, bo gra działała dobrze przed aktualizacją. Dodam ze gram tylko “Szybka Gra” Odinstalowałem gre i zainstalowalem ponownie, zaktualizowałem sterowniki do grafiki, Wylaczyłem zbedne programy choc nie ma ich za wiele nic nie pomaga. Gra sie wyłącza od tak w losowym momencie po 1-3 min gry

Cześć!

Jeśli masz zainstalowane jakieś oprogramowanie Razer - proszę usuń je całkowicie i sprawdź jak gra będzie działać wtedy.
Aktualizacja oprogramowania Razer powinna także pomóc. Na stronie Razera znajdziesz też poradnik jak dokonać czystej instalacji ich oprogramowania, tak by usunąć wszystkie poprzednie wersje https://support.razer.com/

Jeśli nie masz tego oprogramowania - proszę dołącz plik MS Info. Wklej go na pastebin.com a link podaj w kolejnej odpowiedzi jako tekst sformatowany (opcja w edytorze oznaczona jako: </> )