Gra włącza się milion lat

Ostatnio chciałam wrócić do gry w Overwatcha i kiedy zainstalowałam grę występuje u mnie problem taki, że gra włącza się powyżej 15 minut, a kiedy już się włączy to wyskakuje mi okno logowania pełne kropek jakby coś było nie tak z grafiką i logowanie nie powodzi się.

Witaj.
Po długiej przerwie warto zacząć od tego:

Ponadto użyj uruchamiania selektywnego i wyłącz wszystkie aplikacje działające w tle.

Po wykonaniu tych czynności gra wciąż nie chce się uruchomić.

Czy próbowałeś odinstalować i zainstalować grę ponownie?
Wykonaj raport MSInfo. Wynik wklej na pastebin.com i podaj link.

Co konkretnie potrzeba, bo ten raport jest za długi żebym mogła go wkleić na pastebinie?

Miałem tak samo, ustawiłem kompatybilność z windows 7, i żeby się włączał jako administrator, po tym zaczął działać normalnie, znaczy się, długo się ładowały assety i wogóle, ale kumpel powiedział że to tak zawsze, więc to olałem :stuck_out_tongue:

Okeeeej, teraz chociaż raz się włączył, ale to by było na tyle. Przy każdych kolejnych razach wyskakuje mi kropkowany ekran logowania na którym nie mogę kliknąć “loguj”

Wrzuć ten plik cały na dropboxa lub google doc itp

Nie da się umieszczać w postach odnośników.

Użyj opcji tekst sformatowany aby wstawić link:

https://www.dropbox.com/h?preview=test.txt

Niestety ale nie mogę tego wyświetlić bo nie znajduje wspomnianego pliku.

https://www.dropbox.com/s/9banqv387ssooxg/test.txt?dl=0

Sterowniki kart graficznych Intel i Nvidia masz z 2017 roku. Użyj DDU i usuń je a następnie zainstaluj najnowsze uprzednio pobrane ze strony producenta.

Widać również że masz jakiś problem z samą Aplikacją Blizzard. Spróbuj ją odinstalować, pobrać nowy instalator i zainstalować ponownie. Prze ponowną instalacją wyczyść jeszcze raz cache i pliki Battlenet.

Czasowo odinstaluj Avasta, sprawdź czy w Diskordzie masz wyłączone nakładki do gier.

W panelu sterowania Nvidia, w zarządzaniu ustawieniami 3D>Ustawienia globalne>Tryb zarządzania energią - ustaw “Preferuj maksymalną wydajność”.
W ustawieniach zasilania laptopa sprawdź czy masz “najwyższą wydajność”