Gra wyłącza się po kilku minutach

Gra włącza się normalnie, po czym po około 5 minutach sama z siebie się wyłącza. Żadnego komunikatu błędu ani nic, po prostu wymusza zamknięcie. Nie mam zainstalowanego żadnego oprogramowania Razer. System (Windows 10) i sterowniki graficzne zaktualizowane do najnowszej wersji. Nie mogę znaleźć odpowiedzi na moj problem w internecie. Nie mam pomysłu, co zrobić.

Niewykluczone, że jest to powiązane z procesorem jakiego używasz. W tym wątku na naszym forum w US znajdziesz taki właśnie temat, z jego potencjalnymi rozwiązaniami. Jeśli to nie pomoże, podeślij pliki z informacją o systemie w zgłoszeniu pomocy, a postaramy się ustalić co powoduje ten problem.

Mam problem z zacinaniem się gry. W losowych momentach gra potrafi sfreezować ekran, Alt+TAB nie pomaga aby przełączyć się na choćby menedżer zadań, w żaden sposób nie mogę wyłączyć Overwatcha, a powrót do działania gry jest niemożliwy. Jedynie zostaje mi możliwość Ctrl + Alt + DEL i wylogowanie się z profilu na komputerze i włączenie ponownie.

Sterowniki karty graficznej mam aktualne, informacje z lewego górnego rogu ekranu nie wskazują aby mój PC był na skraju wytrzymałości w momencie ścinek. Ktoś to miał i może pomóc?

2 polubienia

tez mam taki problem

Witam z racji tego że overwatch 2 jest darmowy.Postanowiłem go pobrać lecz niestety w każdej grze towarzyszy mi bład zawieszenia się ekranu.Aby go zlikwidować muszę zrestartować cały komputer i jest to bardzo męczące.Bardzo bym prosił o udzielenie mi wskazówek co mam zrobić.
Pozdrawiam

1 polubienie

HOW TO FIX OVERWATCH 2 FREEZING / CRASH IN 1 MINUTE - YouTube Polecam, znajomy mi wysłał ten film bo miałem taki sam problem co ty i akurat to mi pomoglo i moge normalnie teraz grac:)

Naprawiłem, winą był mój custom os (atlas os). Zainstalowałem nową wersje i działa.