Grać czy nie grac

Hejo. Warto wracać ? Przestałem grać na 6 sezonie. Jak wygląda społeczność i czy jest spora ? Coś się zmieniło na lepsze , gorsze?

Fakt ze jeszcze nikt nie odpowiedzial chyba swiadczy o tym ze ludzie juz sa zmeczeni tym tematem, albo jeszcze spia.

Wnioski jak ov stoi wyciagnij z tego mi tez sie nie chce powtarzac

1 polubienie

dzieki, wlasnie widze ze aktywnosc cos slabiutka

no ja wstałam godzine temu xD

ale jak masz gre kupioną a nie ze grałeś na darmówkach to dalczgo nie miał być wrócić, gra sie spoko z znajomymi, wtedy to nawet smurfy nie przeszkadzają nie mówiąc o bugach, ale jak grasz solo… meeeh

wlasnie problem w tym, ze nie mam z kim grac bo wszyscy poszli na ten battle royale…

przykro mi…

ale zawsze mozesz znaleźć nowych przyjaciół :stuck_out_tongue:

Nowe postacie i skiny jedyny plus od 6 sezonu. :smile:

jak dla mnie nowe postacie to żaden plus,też miałem przerwę od 8 sezonu , a dlaczego to nie plus bo są niektóre z nich żle zbalansowane np. Ashe to już jest przegięcie" pały " ale to tylko moja opinia więc tobie mogą te zmiany się spodobać . Dla mnie wersja początkowa była lepsza .

że co?

To nie plus bo NIEKTÓRE są źle zbalansowane? Ashe op?

Uboga wersja za 200zł na premiere była lepsza? Tak twoja opinia.

" że to " człowieku ,napisałem że to moja opinia chyba mogę mieć własne zdanie na ten temat . Tak taka moja opinia , dla ciebie zła bo nie taka sama jak twoja ? typowe

O co ty płaczesz? Gdzie napisałem, że twoja opinia jest zła? Nigdzie ciebie nie atakuje. Co jest typowe? Każda gra multi opiera się na dodawaniu nowej zawartości bez tego gra jest martwa. Więc twój argument, jest głupi. Nowa postać to plus, a zarazem konieczność. Balans to inna para kaloszy.

Dziwny jesteś bo sam sobie odpowiadasz na pytanie i sugerujesz, ze ktos inny odpowiedział.