Healer/DPS szuka 2000-2400 sr do gry [20+ lat]

Siema szukam ekipy do gry w overwatcha, która chciałaby wyjść z golda i wejść do platyny. Mam czasu na około 1-2 godziny gry dziennie, co dwa dni mniej więcej i tyle też oczekiwałbym od innych. Staramy się wygrać, pracujemy nad błędami w grze, poprawiamy zgranie drużynowe, solo umiejętności. Pomimo tego cały czas gramy bez spiny i potrafimy przegrywać, nawet jeżeli to oznaczałoby chwilowy powrót do srebra. Jeżeli trzeba gramy quick games by poćwiczyć pewne aspekty wspólnej gry.

Szukam:

  • osób w wieku 20+ lat, bo sam mam 31 lata i rozmowa musi się kleić,
  • o poziomie 2000-2500 sr,
  • z mikrofonem do wspólnej komunikacji,
  • do gry rankedowej, co dwa dni po 1-2 godziny. Staramy się grać jak najlepiej, ale potrafimy przegrywać.

Osoby zdecydowane serdecznie proszę o odpowiedź pod tym topiciem, żebym wiedział, kto dodaje mnie do znajomych.

Tak więc, jestem chętny.

Przypadkiem odrzuciłem Twoje zapro. Dzisiaj Cię dodam.

Próbowałem dodać Cię jeszcze raz, ale jest nadal status poprzedniego zaproszenia jako oczekujący.

Tak więc, jestem chętny.

Witajcie,
Nie wiedziałem że istnieją gracze podobni do mnie i chętnie się dołączę do waszej grupy.
Tylko nie mam twojego battletaga i nie wiem jak zaprosić więc zostawiam swojego:
ŦİǤİȐ5ØØ#2229

Hej,

Chętnie pogram :slight_smile: wiek bardzo zbliżony :slight_smile:

JohnnyB #2968

oki tigirku moge cie przyjąc

Hej, jeśli jeszcze kogoś szukasz to jestem chętna na wspólne granie :slight_smile:
mishamaru#21535