Inne kosmiczne lokacje?

Czy poza Kolonią Księżycową Horyzont są w uniwersum Overwatch jakieś inne pozaziemskie lokacje? Skoro gra rozgrywa się w przyszłości, to wypadałoby, żeby ludzkość skolonizowała inne planety. No chyba, że wszystko zostało wstrzymane przez Kryzys Omniczny. :slight_smile:

gra dzieje sie pi razy oko w latach 80 XXI wieku (czyli za jakeiś 60 lat) nie sądzisz ze wybudowanie tak duzej i tak rozwiniętej kolonii na księżycu w ciągu 60 lat to i tak duzo ? :stuck_out_tongue:

Akurat pytałem się o inne kosmiczne lokacje występujące w uniwersum gry.

nadal, overwatch dzieje sie na Ziemi, w ‘naszym świecie’ za 60 lat, to nie jest star trek czy star wars…

twórcy SPECJALNIE wykreowali świat który najwierniej jak sie da odzwierciedla NASZĄ rzeczywistość tylko w przyszłości. to nie jest alternatywna ziemia gdzie nie istniał holokaust a od roku 1000 ludzie juz korzystali z prądu -,-

to jest NASZA rzeczywistość przyszłosci. I twórcy myśleli pi razy oko realnie w 60 lat nie podbijesz połowy kosmosu. nie wiemy kiedy projekt Horyzont się zaczął. ale nawet 60 lat na taki projekt to mało czasu. A zasadniczo kolonia Horyzont jest mało realna, NASA nawet powiedział o ze nie maja wiele do roboty na ksiezycu, a wysyłanie tam ludzi jest nie opłacalne, wolą wysłać drony. I gdzieś słyszałam ze bardziej przymierzają sie do kolonizacji marsa niz księżyca no ale… Blizard mógł o tym nie usłyszeć :stuck_out_tongue: (aczkolwiek to nie nasa w ov finansowła tą eskapade…)

czego się spodziewasz? portali do 9 różnych światów, Thanosa i armi chitauri? :slight_smile:

Gra dzieje się w 2074 roku!

no to pomyliłam sie o 6 lat dzięki za sprostowanie :slight_smile:

w takim razie na zbudowanie stacji kosmicznej jest jeszcze mniej czasu niz mówiłam :stuck_out_tongue: