Instalacja Overwatcha

Mam pytanie czy jeśli kupię overwatcha na płycie i zainstaluje na starym laptopie, poniewaz na komputerze nie mam napędu CD ROM, to będę mógł go zainstalować bez płyty poprzez platformę battle.net na komputerze albo przerzucić przez kabel?

Witaj.
Kupując grę na płycie otrzymasz klucz który należy aktywować naswoim koncie Battlenet.
Gdy aktywujesz poprawnie grę wystarczy, że pobierzesz i zainstalujesz Aplikację Blizzard, zalogujesz się na to samo konto (adres email) na którym aktywowałeś grę a gra będzie możliwa do pobrania bezpośrednio z aplikacji Blizzard.
Płyta tak naprawdę w żaden sposób nie jest Ci potrzebna a gra i tak po instalacji z płyty będzie wymagała aktualizacji z internetu. Pobierając grę bezpośrednio z internetu zawsze masz najnowszą wersję.

A co jeśli nie mam kody aktywacyjnego albo nie wiem dlaczego jest wykorzystany mogę coś z tym zrobić ?

Odzyskanie dostępu do starego konta jest bardzo często możliwe, ale najpierw musimy je odnaleźć.

Każda informacja może okazać się bardzo pomocna przy poszukiwaniu zaginionego konta.
Skontaktuj się z naszym działem wsparcia Contact Support - Blizzard Support i dołącz do Twojego zgłoszenia dokument tekstowy w formie załącznika a w nim poniższe dane:

  • imię i nazwisko zarejestrowane na koncie
  • adresy e-mail, które mogłyby być przypisane do konta w przeszłości
  • klucz CD użyty do aktywacji gry
  • pełny Battletag ustawiony na koncie.

Pozdrawiamy,