Jak spaść w rankingu?

Witam, jak spaść w rankingu? Niestety w tej grze leaverów jest masa więc gra traci sens i ciągle spadam (często mam nawet 4 złote medale w meczu)
Gra nie daje frajdy bo większość meczy przegranych a chciałbym spaść najlepiej do 0 pewnie bym coś ugrał wtedy - przynajmniej myślę że wygrywałbym jakieś mecze nie to co teraz…

Nie jestem pro ale też nie słaby, gram dla funu którego niestety nie mam z takim teamem (afk/leaver/totalny nieogar)
Powinien być jakiś magiczny przycisk do zerowania rangi albo że każdy zaczyna od 0 a nie mecze kwalifikacyjne ;p

a to nie jest tak ze throwing jest banowalny…?
throwując czy opuszczając mecz rankingowy psujesz gre swojemu teamowi którzy są niewinni, a obrywaja rykoszetem minusowymi punktami.

HALO NIEBIESCY? PROSZE PRZYJECHAĆ NA TEN TEMAT?

Jak grasz w 6 to czemu nie? Jak sama mówisz nie ma banów za smurfing. (deranki=późniejszy smurfing)

Premade 6 osób i przegrywacie mecze z najgorszymi statami jakie da się zrobić (więcej sr leci w dół) Nie namawiam do tego! Tylko odpowiadam na pytanie ;p Ale tylko w premadzie bo inaczej od razu do odstrzału lecisz.

Nie chodzi o to że ja tak robię tylko robią tak inni przez co ja nie mam w ogóle frajdy z gry… wolałbym mieć 0sr i zacząć coś wygrywać bo i tak wiem że z randomami nie dojadę do golda ^^

Zawsze gram mecze do końca bo nie chce wychodzić, szkoda że nie ma jakiejś opcji żeby tą rangę sobie obniżyć bez kombinacji i psucia gry innym :confused: