Jak tam wasz PING?

A wubierz sovie kolor szminki taki jaki chcesz… skoro lubisz sie szminkowac… o tym tez pisalam, po co sie pytac o rade odnosnie wygladu jak kazdemu sie podoba co innego a w tym przypadku mi nie podoba sie nic. Spytal o rzecz kosmetyczna to napisalam swoje zdanie…

A wgl twoj wpis to offtop, offtopen tez jest zasadniczo koja odpowiedz bo dalam sie sprwokowac. Wiec prosze z powodu gadania nie na temat usunac ta rozmowe panie community menager czy kto tam sie tym zajmuje…

2 tygodnie im to zajmie bo tak duzo jest do moderowania ^^

Napiszę to najprościej jak potrafię, bo widzę tu problemy z czytaniem i zrozumieniem.

Argumentujesz że wysoki PING to nie problem co się przekłada na to że nie potrzeba dodatkowego serwera żeby go zmniejszyć. Równocześnie zgadzając się z faktem że (na wysokim poziomie gry) PING robi różnice.

FUN FACT:
Widow na każdym poziomie zabije cię w ciągu: “łączny czas reakcji” + “czas przebytej drogi myszką” = dla wprawionej ręki 0,4s wystarczy

Atak w kierunku Lilciak:

O ironio:

Kolejny bezsensowny atak w moim kierunku bo mam ukryty profil, co ma się zupełnie nijako do tematu:

Jeszcze jeden:

Czytanie ze zrozumieniem:

Czyli dokładnie podkreśla wypowiedź Raxr że światłowódniski ping.
Co tylko ty zrozumiałeś:

Po raz kolejny nie łączysz całej wypowiedzi w całość:

Pozwól że sparafrazuję tą wypowiedź dla ciebie:

Za sprawą dużego PINGu zanim Sombra wykonująca animację hackowania pojawi się na twoim ekranie, na ekranie osoby która nią gra ta animacja już się kończy. Poprzez mechanikę shooters adventage to co widzi osoba atakująca, czyli w tym wypadku hakująca Sombra, staje się właściwym zapisem zdarzeń. Wynik: Sombra zhackowała cię szybciej o różnicę między twoim PINGiem a pingiem hakującego.

Co ty zrozumiałeś:

Skończ z traktowaniem wszystkich jak debili i nieustannym atakowaniem każdego, a myśleniu o sobie jak o najjaśniejszej gwieździe.
Twoje odpowiedzi wyłączenie składają z agresywnych, błędnych stwierdzeń i zarzutów.

Powiedzieć ci że “czarne jest czarne a białe jest białe”, to odpowiesz że to niedouczenie bo to tylko odcienie. (Przenośnia, ironia, czytanie ze zrozumieniem - mówi ci to coś?)

W pierwszej kolejności pytałem o PING innych i pośrednio lokalizację serwerów, a nie o twoją opinię jakie ma on znaczenie i na jakim poziomie.

Wszystko co napiszę jest atakiem gz . Dla cb 65 ping to wysoki. Dlatego przegrywasz 1v1 z gosciem. Główny czynnik twoich przegranych. Pytam o rangę bo goldy i nizej czesciej zwalaja wine na ping, a nie na skilla. Po za tym co masz do ukrycia. A ty przegrałem bo mam 65. W niemczech miałeś 17-30 i niby wygrywaleś czesciej?To niesprawiedliwe. Tak widow w silver pokona diaxa bo ten diax ma 65pingu, a bronz 5ping. Na kazdym poziomie. Diax v diax. Wygra typ z lepszym aimem. Bo wiesz trzeba trafic, a nie szybciej strzelić. Mowa tu o małej roznicy pingu, do 70. Przepraszam jeśli znowu cię atakuje. Poprawie się.

Nie warto tego komentować.

2 polubienia

“Gz” dla ciebie że tylko tak potrafisz argumentować. /s

Nigdy tego nie powiedziałem. A w ręcz przytoczyłem w jakich sytuacjach to może mieć miejsce. Grając Soldier vs. Soldier raczej takiego problemu nie zauważysz.

Np. to że mam najwięcej godzin na Sombrze, a to jest wystarczająco dużo żeby tacy jak ty zaczęli flamować na VC.

Tak. Nie spotykałem się z sytuacją gdzie wyraźnie strzeliłem wcześniej, a to ja padłem. Albo że takie skille jak Flashbang McCree są niemożliwe do rzucenia na skaczącego na ciebie DF.

Stąd cały ten temat.

ODP:

Wez przestan trollowac i byc bucem.

Jak ja. Ok ty mnie znasz. Fajny atak. Pewnie przez to, ze pomimo twoich godzin popełniasz te same błędy i słabo grasz jak nowy gracz sombry i to cie boli. Albo instalockujesz sombre i powiesz, ze jestes main i nic z tego nie wynika. Przez to znowu cie flamią. Mnie jakoś nigdy nikt nie flamił za godziny. Tylko, ze jestem niby smurfem. Ale to komplement. Soldier to tez hitscan to czemu nizszy ping mu nie pomoze? Jak kazdemu innemu pomaga? Po za tym pytałem o range, a nie godziny. Mozesz miec 1k na sombrze i mnie to nie obchodzi.

Co? Ty na pewno masz 65pingu? Czy 650? Każdy flash wchodzi na dooma. Ty tez płaczesz o małą różnicę pingu. I NIE przez ping przegrywasz tylko przez twoje wmawianie sobie, że ping zdecydował o wygraniu.

Myślę, że w taki własnie sposób tematy są blokowane i ukrywane. Do momentu aż się nie nauczycie wzajemnego szacunku do drugiej osoby.

Tak powinno być. Ale przewaznie jest inaczej.

Nadal wyzywasz? Pogratulować.

Pozwolisz że sprawdzę twój OTWARTY PROFIL (MUCH WOW, PUBLIC PROFILE, SO PRO, MUCH BRAVE) - grasz Sombrą w QP. Super że cię nie flamują w modusie który nie ma żadnego znaczenia.

Jeszcze nie wybiorę Sombry, albo wybiorę inną postać i już są komentarze typu:
“Dlaczego grasz postacią X, skoro jesteś Sombra main.”
“Haha, Sombra main. Co ty wiesz!?”,
“OMG GG, Sombra main”…

Jest to jeszcze śmieszniejsze kiedy mój team flami że gram Sombrą a chwilę po tym przeciwny pisze że robiłem im carry i pewnie jestem Smurfem.

Pytałeś dla czego mam prywatny profil. Mam z powodu godzin na Sombrze, a tak wychodzi że jak jest prywatny to rangi też nie widać. Logiczne?

Też myślałem że zawsze wychodzi, dlatego zmieniłem na McCree’geo. Po czym ku mojemu zdziwieniu Flash wybuchał mu prost w ryj a on jak by nigdy nic lądował na mnie i wykańczał mnie swoim kombo. Po krótkim przemyśleniu: kiedy ja rzucam Flasha to gra już notuje jego uderzenie, czyli jest szybszy o czas przesyłu danych - trzeba rzucać flasha wcześniej, a nie jest to łatwe kiedy masz tylko czas od momentu kiedy usłyszysz jego skaczącego zza jakiejś ściany czy high ground.

Chciałbym zwrócić uwagę na posty rozmówcy.
Wyzwiska:

Wyzwiska i seksizm, off topic

Szufladkowanie:

Trollowanie:

I proszę o zamknięcie tematu. Odpowiedź dostałem a dalszej rozmowy, tym bardziej nie w tym konkretnym temacie, nie mam ochoty prowadzić.

Takie trolla nie spotkałem jeszcze tutaj. Pisałem ogólnie za godziny. A nie konkretnie o godziny na sombrze. Seksizm? Temat: rzeczy kosmetyczne jak szminka, skin do broni. Ten pisze seksizm. Jakbym napisał, ze czy koszulka w kwiatki czy z czaszką to też seksizm? Wg niektórych tak. Nie ma ochoty ale dalej trollował ten caly temat. Co mi zostaje to reportowanie. Tego pana/chłopaka/panią/jedną z wielu płci. Bo nie wiem kim jesteś bo zaraz napisze seksizm.

1 polubienie