Jaki jest najbardziej oplacalny golden gun?

Witam,
Mam pytanie do was: jaki golden gun jest bardziej oplacalny:McCree, Wdowa, żniwiarz, piesc zaglady, roadhog? Chcialbym abyscie oceniali po kolei w skali od 1 do 10. Możecie również podać swoje pomysły golden gunów, ale najbardziej interesują mnie tamte właśnie postacie :slight_smile:

żaden, złote bronie są brzydkie, niepotrzebnie nahajpowane i nic nie wnoszą

Nie chcialem abys dawal opinie na temat zlotych broni tylko powiedzial jaki jest z wymienionych na gorze najlepszy.

Do postaci, którą najczęściej grasz.

Większość skinów do postaci sa brzydkie, nahajpowane i nic nie wnoszą :smile:

1 polubienie

DAWAŁA opinie jak już, jestem przewrażliwiona na punkcie właściwego rodzajnika, na bank możnabyło go odczytać z zalinkowanego tematu.

wiesz ile jest osób którzy np mainują mercy a złotą broń mają do gengu czy hanzo “bo są super i wgl, bo to shimada, bo przecież jak mam złotą broń to = skil, bo oh ah, bo nie wiadomo co, i to ci daje +400 do poczucia własnej wartosci”

jak rzadko kiedy, zgodze sie

A co lepiej zjeść na obiad? Chcę, żebyście dawali opinie. Pizza czy spaghetti?

Tak często piszesz :smile:

Tam gdzie sie nie zgadzam wole to przemilczec by sobie krwi nie psuc

A na obiad nie polecam ani tego ani twgo polecam grilla. Ale z opiniami jest tak jak z d… kazdy ma swoja, zrobisz co zechzesz tak samo z ta bezsensowna zlota bronia

Smieszni jestescie, ale tak to jest z polskim community. Na kij wiec odpowiadasz skoro i tak powiesz ze zaden golden gun nie jest ladny i jest przehypeowany? Albo z tym przykladem ze spaghetti xDD zamiast zainteresowac sie tematem i na niego odpowiedziec to sie produkujesz i nic z tego nie masz XD bo i tak powiesz ze brzydki xD

Sam jesteś śmieszny zadając takie pytanie, brak w tym logiki i sensu.
Pytanie o rzecz kosmetyczną jest idiotyzmem i to dość dużym.

2 polubienia

Nie posiadadz wlasnego zdania ani gustu ze musisz sie pytac obcych co zjesc na obiad albo jakiego skina kupic? To bylo drugim dnem moich odpowiedzi, wyrazilam swoja opinie ktora miala ci pokazac ze nie masz wlasnego zdania. Nie umiesz wybrac miedzy ‘a’ a ‘b’. Ja poniekad obsmiewajac to podsunelam ci ‘c’.

Eh szkoda ze wszystko trzeba tlumaczyc teraz ta zabawa stracila sens

Znaczy, autor w sumie zadał normalne pytanie, więc nie ma co szkalować. Ja tam w sumie wiedzy nie mam, ale opłacalne bronie to chyba Brigitte, bo dostaje złotą tarczę i korbacz oraz chyba Torbjorn, chociaż nie mam pewności czy wieżyczka dostaje złote elementy, jak nie, to olać knypa.

Ogólnie złote bronie często się o tyle nie opłacają, bo rzadko kiedy możesz je zgrać ze skinem a do tego powodują, że twoja postać świeci się jak psu jajca i łato ją namierzyć. Przykładowo, zawsze mnie bawi Wdowa ze złotą bronią jaka gdzieś się próbuje skryć a jej złota lufa ją zdradza jak księżyc w pełni. Innymi słowy, nie warto zakładać złotych broni, to chyba, że chcesz poszpaowac. Ale ogólnie to nie ma sensu.

W każdym razie jak wspomniano, jeśli chodzi o zakup złotej broni, to kupujesz do postaci jaką grasz najczęściej. Jaki jest sens kupować broń do bohatera którego nie pickujesz?

Ogólnie jednak złote bronie to jeden z najsłabszych pomysłów twórców.

pytaj sie tych wszystkich ameb które tak robią XDDD

Koleś na forum przeznaczonym do dyskutowania o grze pyta innych o opinie na temat wyglądu poszczególnych broni, a ci zarzucają mu brak “logiki i sensu”, “idiotyzm”, przy czym pewien użytkownik za wszelką cenę starający się dowieść swojej “inteligencji” oraz “bystrości” chce mu udowodnić, że zakładający temat nie ma własnego zdania. LMAO Sfrustrowanych dzieciaków, myślących, że pozjadali wszystkie rozumy, jak widać na tym forum nie brakuje.

Nie ma najbardziej opłacalnego. Są bronię które bardziej widać i które widać mniej. Kupuje się do swojego maina raczej a nie do postaci która nie grasz, ale ma ładna bron. Bo to raczej marnowanie punktów