Jest Overwatch 2 a ludzie narzekają

kto kupije te skiny ten kupuje, nie wkładaj ludzi do jednego wora…

prawdą jest jednak ze ludzie wyrażają swoją opinie portfelem, i zbyt duzo ludzi łapie sie na takie marnowanie hajsu :<

Nie wkładam. I czemu nie mogę odzyskać ikony profilu?

Toksyczne dzieciaki? Nie powiedziałabym. Sama gram w tą grę dla relaksu, strzelania sobie w piksele i zbierania itemów to tyle. Średnio interesuje mnie fabuła i mam nadzieję ze teraz nie skupią całej uwagi na dwójce i nie porzucą jedynki byłoby to nie fair w stosunku do tych którzy spędzili tam dobry kawał czasu.

Wcale się nie cieszę na OW 2, ba! ja jestem przerażona! Wygląda na to że koniec z ewentami, koniec z łupami. Totalne wypięcie się na tych którzy od lat lamią w ta grę by zebrać wszystko co przypadło im do gustu lub dla main postaci. To najgorsze zakończenie roku jakie dotychczas miałam zamiast cieszyć się z nadchodzącego 2020, będę przytłoczona myślami że jedna z gier na które tak długo zbierałam i tyle pracy w nią włożyłam się posypie jeśli naprawdę usuną to wszystko co mnie przy niej trzyma.

1 polubienie

Hejka !
Słuchaj uspokoję twój strach Overwatch 2 to będzie tylko PvE wszystkie nowości będą trafiać do ov 1 i ov 2 nawet zapowiedzieli nowy tryb ‘‘Przepychanka’’ także sądze, że nie masz się czym martwić zwłaszcza, że gra jeszcze nie wyszła.

2 polubienia

No ja też ich nie rozumiem mamy masę bohaterów z czego echo ciągle jest zmieniana. No dobra 2016-2017rok dla tej gry mógł zniechęcić graczy do grania bo ciągle były z czymś problemy (zazwyczaj serwery) A co do overwatch2 jak stworzą to pewnie pierwsze lata tej gry będą koszmarne nie mówiąc już o mega wymaganiach.

Jakoś na ps3 gra od groma osób a wsparcie dla konsoli zakończyło się dość szybko (ze względu na odwieczną walkę z exploit) ale jeszcze jej nie porzucili całkowicie bo jakieś aktualizacje dodają. Chyba z overwatch nie będzie tak, że nagle wszyscy tą grę opuszczą.