Jest Overwatch 2 a ludzie narzekają

Naprawde, nie wiem o co wam chodzi. Dostaliście nowy tryb, nowego bohatera, nowe mapy, nowy wygląd, tryb PvE, przepiękny cinematic i zapewne wiele, wiele więcej bo przypominam, że jesteśmy dopiero po ogłoszeniu gry. Możecie nawet ulepszać bohaterów, jest wszystko to co chcieliście a wy i tak marudzicie, że musicie kupić drugą część ( co i tak nie jest jeszcze na 100% pewne). Wyjdźcie ze swoich nor i ogarnijcie, że prędzej czy później wydadaliby nową grę. Tak działa świat- chcesz czegoś super fajnego i nowego- musisz zapłacić. Serio, wydaje mi się, że gracze overwatch to najbardziej marudzący gracze na świecie. Ludzie dostaliśmy to na co czekaliśmy, nie mam pojęcia co musielibyście dostać żeby się z tego ucieszyć. Spójrzcie na to z innej strony, ow 2 kupią w większości osoby, które są fanami tej gry i chcą iść za fabułą, a w starym ow zostaną te toksyczne dzieciaczki. Naprawde zastanówcie się nad tym co piszecie bo nie da się już na to patrzeć.

3 polubienia

my nic nie dostaliśmy, by dopiero to kupimy -,- drugi raz tą samą gre

Wiesz oni też muszą jakoś zarobić, żeby robić dla nas nowości i żebyście mogli sobie ponarzekać. Wyobraź sobie, że za produkcją overwatcha stoi sztab ludzi, którzy też muszą za coś żyć, utrzymać swoich bliskich itp. Nie dostaną wystarczająco pieniędzy za same kupowanie skrzenek albo ogladanie ow league. Zresztą nie wiem jak możesz nazywać to tą samą grą masz pełno nowych mechanik. Nie wiem jak inni ale ja nie wyobrażam sobie, żeby w ow 2 byli tylko nowi bohaterowie, tylko nowe mapy itp. Popsułoby to cały klimat i blizzard więcej by na tym stracił niż zyskał

2 polubienia

wystarczy ze każą płacić abonament za gre którą sie kupuje

Bo trzeba narzekać, ja nie jestem osoba która powala aby ktoś mnie kłamał i robił ze mnie frajera, tylko robiąc duzy hejt mamy szanse zmienić to, blizzardowi sie w głowie poprzewracało jesli im sie wydaje ze zrobi z ludzi bez głowe kurczaki ktore zapomniały co oni jasno i klarownie obiecali na premierę OW, nikt nie zapewniał i każdy będzie domagał sie aby blizzard zrobił to co obiecał, tu nie ma frajerów którzy beda placic 2x za to samo, nie to tak nie działa.

Gracze overwatch będą mogli grać ten tryb z graczami co kupią 2

1 polubienie

i nadal nie widzisz ze to jest sprzedanie drugi raz tej samej gry?


dotarłam do takiej informajcji https://overwatchgame.pl/klient-overwatch-i-overwatch-2-bedzie-ten-sam/ więc jezeli to prawda to jesteśmy wszyscy robieni w jajo, nie ma żadnego overwatch 2, jest tylko płatne DLC (jak nie wiem… serce z kamienia dla wiedźmina)

ogłaszają drugą odsłone gry, z wielkim hukiem podczas gdy to będzie tylko dlc?

dalej analogujac do wiedźmina, to serce z kamienia to wiedźmin 4, a krew i wino to wiedźmin 5? bez jaj XDDDD

Odkryłaś Amerykę. Dlc czy pełnoprawna produkcja. Dla cdpr to byłby dodatek dla reszty świata to pełnoprawna produkcja. Dobra to kupie ten dodatek xD

To czym różnić się będzie Overwatch od Overwatch 2 to PvE
Ponoć wszystkie tryby PvP mają trafić do jednej i drugiej wersji, ale aby grać PvE trzeba kupić Overwatch 2. Czyli tak naprawdę kupują odrębną grę Overwatch 2 dostajesz tylko PvE jakie mogłoby być obszernym dlc do Overwatch sprzedawanym za 70 zł. Ale Blizzard uznał, że sprzeda grę od nowa pewnie za ponad 200 zł

denerwuje mnie pazoernosc i nie umiejętnośc nazywania rzeczy po imieniu -DLC! a nie chwalebnie ogłoszone ov2 -,- to jest najwięszy bait od czasów immortala

W sumie z tymi 70 zł za dlc do Overwatch, to też dowaliłem. Należy pamiętać, że bodaj właśnie z 70 zł kosztowało dlc do DIablo 3 gdzie dostawałeś tylko Nekromantę, skrzydełka i peta. Więc jak coś takiego kosztuje 70 zł to w sumie dlc warte 200 zł nie powinno tu dziwić?

dlatego nie kupiłam tego dlc, uważałam ze to strata hajsu

Autor już nie chce odpisywać bo widzi ze nie ma racji xD
Narzekamy bo to jest łatwy chwyt na kasę. niby nie 100%, ale co ty, nie znasz blizzarda? jak za zmiane nicku trzeba zapłacić 10 euro, lmao.
Odświeżony wygląd - gorzej, nie kazdy ma tyle kasy na rtxa 2080 ti zeby wszystko latalo perfekcyjnie. 3 nowi bochaterzy, wow . I to ci wyczekiwani. Ale mogło to byc dlc a nie gra za 200 zł. Bo jak blizz doda mape, kilku bochaterów i mape oraz ten bardziej realny wygląd to myśli ze to juz jest gra. moze poprostu mogli dać moze ze 80 zł za to? nie 200.

2 polubienia

Nie musisz kupować. Teraz dodatki sa droższe od podstawki w wielu grach i niech nazywają to jak chcą dlc albo pełna gra. Ty decydujesz czy kupisz. To traktuj to 200ziko za dodatek i co to zmienia. Wielu kupi nawet narzekajacy. Łatwy chwyt. Taki sam chwyt jak do f76. I tak ludzie kupują. Fajnie, ze wasze portfele robią co innego niz o czym mówicie. Co ma droga karta do tego? Nie stać cie? Nie chcesz przepłacać? Nie kupuj. Dopóki płacicie to tak długo będą was naciagać. Nie potrzebujesz rtx by gra latała. Kup konsole. O nie znowu trzeba kupić coraz droższe konsole. Do korpo dociera tylko pieniadz. To przestancie kupowac xD

Ja już ci przesyłałem dwa filmy, w którym gościu przez 20 minut tłumaczył, ile nowości będzie w OW2.

tak i te filmy przedstawiają to w ZUPEŁNIE INNY SPOSÓB niż kaplan,

No akurat zapowiedzieli to w ten sposób, że nie wiadomo, o co chodzi xd W każdym razie ja to preorderuje, gdy tylko będzie taka możliwość.

ja tam wyznaje zasade “nie kupuj kota w worku, nawet jezeli to cymbergaj 2077”

Nie bierz wszystkich moich słów tak dosłownie. Ty to traktujesz jako kupic czy nie kupic a ja o wyobraznie i logice blizzarda. 200 zł zmienia dużo - np. cene. Wartość.
droga karta ma duzo do tego: wygląd gry. Chciałbyś grac na niedokonczonej mapie albo z kwadratową mei?. Boze przestan z tym Kupowaniem XDD. kup konsole. Hmm. Czekaj ty myslisz ze to chyba u mnie jest tak : mówię rodzicowi ze chce konsole i ten jedzie do sklepu po nią. Sory, ale nie. Nie jest tak

Że co? Bo na taniej karcie nie pograsz w full detalach w FHD? Lepiej przepłacać na drogą kartę niż grę? Nowe gry 250+ Ale drogą kartę MUSISZ mieć bo będziesz miał “kwadratową mei”. Ludzie kupują 2 skiny za 200zł. Ale blizzard przesadza z ceną ow2 lecz ceny dalej nie podali więc trzeba hejtować za drogo! xD
O co ci chodzi? Ludzie grają na switchu i jakoś nie płaczą o jakość grafiki. Wy chyba nie widzicie co się dzieje na rynku, a blizzard robi co prawie wszyscy. I ta odpowiedź była ogólnie do tematu, a nie konkretnie do cb.