Kary za rozłączenie

Dzień dobry,
niemal od początku gry w Overwatch mam problem z rozłączaniem i wyrzuceniem z meczy. O ile mogłem to przełknąć w szybkiej grze, o tyle za rozłączenie z meczu rankingowego jestem karany tymczasowym banem (póki co). Jest też o tyle gorzej, że od czasu wprowadzenia pochwał mój poziom został już obniżony DWA razy: najpierw z poziomu 3. na 2., a ostatnio z 4. na 3. Pochwał otrzymałem już tyle, że jeszcze tego samego dnia wróciłem na 4. poziom pochwał. Przeczytałem, że przy takiej ilości pochwał zbliżałem się już do poziomu 5. Czytałem, że wielu graczy ma problem z nagłą utratą połączenia, a karanie gracza za coś za co nie odpowiada, zniechęca do gry i jest niesprawiedliwe. Nie powinno się traktować toksycznych graczy tak samo jak tych z problemami technicznymi. Czy nie można określić dlaczego użytkownik opuścił grę? Czy planujecie podjąć działania w tym kierunku?
Aktualizacja: Kilka dodatkowych rozłączeń i mój poziom spadł do 3.

Witaj.
Obawiam się, że serwer nie ma możliwości stwierdzenia przyczyny opuszczenia meczów. Jeśli masz problemy z rozłączaniem, to zapraszam do działu pomocy technicznej.

Jak ma się słaby internet, to się nie gra rankedów, proste. ¯_(ツ)_/¯

2 polubienia

Gra Overwatch nie jest podzielona na rundy (jak w przypadku CS) a każda strata zawodnika nawet na minute powoduje że przeciwnik będzie miał o wiele większe szanse na wygraną.

Tak jak wyżej, dopóki nie rozwiążesz problemów z internetem to nie graj rywalizacji. Pamiętaj, że o ile wywali cie w ciągu pierwszych 2 minut to tylko Ciebie ukara ale jeśli pozniej to 5 osób ma spiepszoną rozgrywke bo szansa na wygraną w piątke jest bardzo niska.

3 polubienia

Z internetem walczyłem już kilka razy, bez skutku. To też nie zawsze problem z internetem, ale też samą grą: połączenie z internetem jest, ale gra rozłącza się.

W ogóle jest sens pisania w polskim dziale technicznym odkąd nie ma madkipara?

Moje problemy techniczne skończyły się, odkąd ustawiłem adres kompa w sieci wewnętrznej jako stały, a nie przydzielany wewnętrznie przez DHCP. Jaki jest związek nie wiem, więc nie pytajcie - po prostu podziałało, więc jak ktoś ma problemy z rozłączeniami to myślę, że warto spróbować jako jedna z najłatwiejszych rzeczy.

Neta możesz mieć ale połączenie jest do kitu za duża utrata pakietów danych i dc gotowe.

Każdy adres przydzielany dynamicznie (dhcp) otrzymuje się na pewien okres (dzierżawa). W sieci wewnętrznej również, więc gdy dzierżawa wygasa następuje odnowienie (a co za tym idzie chwilowe rozłączenie) nawet jeśli znów otrzyma się ten sam. Więc związek jest :wink: