Kochane rankedy :)

10 meczy kwalifikacyjnych nie wiem po co
skoro na 10 to 4 przegrane bo wyłażą ludzie
pytam się jak to jest brane pod uwagę
oczywiście ptk ciągle do dołu. Z sezonu na sezon jest tak samo
jaki jest sens tego i czy w końcu znajdzie sie jakieś rozwiązanie??
Oczywiście w sezonie jest to samo, masz wygrane 3 do 5 z rzędu
to następne muszą być przegrane powód jak wyżej UCIECZKA/WYWALENIE??

ps wywody na temat grania czy poziomu gry mnie nie obchodzą odrazu zaznaczam mega graczem nie jestem, ale wiem ze mogę wincej. Ten system
to ZABIJA

1 polubienie

Żalisz się czy piszesz wiersze? 5 razy czytałam zanim zrozumiałam o co chodzi a i tak nie jestem pewna. Proponuję zapoznać się z definicją konstruktywnej wypowiedzi, jak i z zastosowaniem interpunkcji, oraz netykiety. Twoja wypowiedź jest nieczytelna.

a odpowiadając:

10 meczy ma za zadnie sprawdzić czy nie spadłeś z swojej rangi, lub nie zasługujesz na lepszą. dlatego po placemantach możesz dostać +/- 100 sr. i to jest maksymalna liczba, wiec jak typ który ma 4551 sr przegra wszystkie mecze wyląduje po placementach na poziomie 4451.

placementy są skonstruowane tak by mimo wszystko wywindować gracza w górę, chyba ze ktoś ma kilka promili we krwi. A i tak to działa na korzyść gracza. System jest prosty i każualowy, raczej tutaj nic sie nie zmieni.

podsumowując, skoro nie umiesz sobie poradzić z placemenatami oznacza to że nie zasługujesz na twoją aktualną rangę, i powinieneś być dużo niżej niż jesteś. nikt za Ciebie rozwiązania nie znajdzie, po prostu musisz nauczyć sie lepiej grać. To nie wina systemu. przynajmniej nie w tym przypadku.

nie możesz wygrać po placementach? to normalne, system wylewa na ciebie kubeł zimnej wody i sprowadzę Cię do Twojej właściwej rangi.

wychodzenie ludzi z meczu na koniec sezonu też jest raczej normalnym aczkolwiek toksycznym zjawiskiem, i uważam że kary za wychodzenie jak i inne kary powinny być zaostrzone. Mimo faktu że system nie rozpoznaje przyczyny opuszczenia meczu.

W tej chwili nie masz na to wpływu i możesz jedynie raportować takich ludzi. A płacz na tym forum nic nie da, prędzej polecam to miejsce, wymagana komunikacja w języki angielskim, jak i umiejętność dokładnego, zrozumiałego formułowania myśli.

to w punktach jak by ktos nie kumał
1 Wciąż nie ma rozwiązania odnosnie ucieczek meczowych
2 sposób doberania graczy przeciwników podobnie
3 smerfy :slight_smile:
4 punktacja tak jak by…

może tak… łatwiej dla niektórych

1 polubienie
  1. Jakie widziałbyś rozwiązanie lepsze niż obecna sytuacja? Anulowanie meczu bo ktoś wyszedł przez cały mecz? Byłoby wykorzystywane en masse by uniknąć kar za przegraną i jako element “zemsty” na drużynie przeciwnej by nie dostali SR. Zmniejszenie utraty SR? Ten sam powód co wyżej na mniejszą skalę.
    Jakie widzisz rozwiązania?
  2. Jest. Od początku do końca. O ile nie wierzysz w teorię spiskową, że ktoś z blizzarda oznaczył twoje konto “ten gość to ma przegrywać” to nie ma innej opcji. Drużyny są dobierane na tych samych zasadach.
  3. Zawsze będzie ktoś lepszy i gorszy w meczu. Zresztą jako, że masz taką samą szansę dostać smerfa jak i grać przeciwko niemu więc na SR to nie wpływa w statystyce.
  4. Punkt SR mają cię umieścić pośród ludzi na twoim poziomie. Pójdź na jakieś skrimki na wyższym poziomie gościnnie i zobacz, że to jednak inny poziom i czegoś ci brakuje. I to nie jest jakaś ujma, ja nie nadaje się by grać na diamenty bo jestem na nie za słaby.
2 polubienia
  1. Dobieranie nowych jak w szybkiej
  2. nie jestem fanem teorii spiskowych XD
  3. Smerfy out !!! sądzę ze to się rozwiąże samo
  4. Miałem możliwość (inaczej solo inaczej w drużynie)
    p.s
  5. to tak od Mła brakuje komunikacji na kanale głosowym :frowning:

ty serio musiałeś czytać to aż 5 razy żeby zajarzyć o co chodzi ? XD

jeśli aż tak bardzo nie radzisz sobie z rankedami to spróbuj tego:

  1. znajdź jakąś strzelankę np. cs:go i graj dopóki nie osiągniesz perfekcji
  2. gdy już będziesz miał pro aima zacznij grać w overwatcha
  3. na rankedach graj op postaciami/ rakami
    to powinno pomóc :wink:

musiałaś jak juz* wymagam tutaj odpowiedniego rodzajnika

i tak, przekaz jest dla mnie nie jasny, przykro mi nie rozmawiam w tak “uproszczonym języku”

a trenowanie w csie to nie roziwązanie, co prwada to też strzelanka ale MECHANIKA strzelania jest zupelnie inna.

napisałam “np” to nie musi być akurat cs podobną mechanikę do owa ma tf2 i paladins chodzi mi o wyćwiczenie celności

1 polubienie

nie wie mjak ty, ale ja chcąc nauczyć sie jeździć autem osobowym, jeździłam autem osobowym a nie ciężarówką… :slight_smile:

1 polubienie

a ja chcąc nauczyć się ładnie pisać długopisem najpierw uczyłam się ładnie pisać ołówkiem :wink:

No tak… bo ołówek zawsze mozna wymazać…

Dosc tych metafor bo widze ze nie trafię i tak, a nie lubie rozmawiac z sciana