Komputer się resetuje

Siemka.
Mam taki problem, że komputer mi się resetuje po może półtorej godziny, dwóch godzinach grania. Głównie przy grach rankingowych, przez co jestem blisko bana na sezon, tak myślę. Sprawdzałem wszystko, temperatury, pamięci RAM, zasilacz, skanowałem pliki, czy nie mam wirusów - wszystko wydaje się być w porządku, a jednak problem nie ustępuje. Ktoś może miał coś podobnego? Mam windows 7, ale w wymaganiach sprzętowych (nawet rekomendowanych) nadal jest ten system, więc to chyba nie jego wina? Problem mam od jakichś dwóch tygodni. Ktoś miałby jakiś pomysł co mógłbym jeszcze zrobić? Nie ukrywam, że pograłbym jeszcze w overa tak normalnie…

Edit: Gram jeszcze w WoW’a i kilka innych gier - tam problem nie występuje, mogę grać ile chcę.
PS. Restarty nie mają żadnych ostrzeżeń, ani nic. Nie ma bluescreen’ów, dziwnych dźwięków, komunikatów - nic.

Sprawdź zasilacz, pobierz jakiś stres test i go uruchom. Jakie masz temperatury w trakcje tego stres testu i w grze.

Zasilacz mierzyłem miernikiem (z nową baterią) i trzyma napięcia podczas grania - 3,3V było jako 3,3V, 5V to 5,1V, a 12V to 11,7V, więc mieszczą się w “widełkach”.
Co do temperatur w trakcie grania to CPU ma 63 stopnie, GPU do 78 stopni, ale zwykle to 72 stopni, dyski twarde (mam dwa) około 50 stopni. W stress teście CPU temperatura to max 60 stopni po około dwóch minutach.