Ktoś coś pomoże?

Mam problem z przejściem nowego wydarzenia eventowego na poziomie ekspercim. Ktoś ma jakieś porady co do tego jak i wyższego poziomu trudności?

Genji powinien zająć się sniperami i to tak na asap, bo jak oni stoją to tak lipa troche A przynajmniej ta pierwsza bo jak ona tam stoi to.mecy nie może nic zrobić. Genji jak zreflektuje tego snajpera to zabierze jej przynajmniej 50%hp plus jego shift spowalnia asasyna, wtedy przydało by mu się bombke przykleić

Tracer może się też wblinkac 3x do tej wdowy pierwszej nad gorzelnia z tarasu po prawej stronie i jej przykleić bombke(schody są jak się biegnie z respa na wprost albo też po prawej stronie jezdni przy gorzelni)

W gorzelni można się z grubym bawić i mu uciekać bo niema limitu czasowego więc nie ma się co spindrac

Co do ostatniego teamu gry gdzie jest 2 dużych; najpierw pojawia się 1 A dopiero po jakimś czasie ten 2 więc radzę zbić tego 1 jaknajwiecej się da A najlepiej zabić…

Co do tego trybu Ale na wszystkich bohaterów polecam mei, zamrażanie fajnie działa na tych bosow. Orise no i babtiste :stuck_out_tongue: (No i coś na te wdowy głupie, Ja miałam cree w teamie)

Jak mi się to udało zrobić genjim właśnie, w którego nie umiem, To tobie też się uda :wink:

No uda się HMMMMM Nie.
Jezu to jakaś paranoja nie da się tego przejść do cholery jasnej, 10 raz z rzędu przegrana, no aż płakać mi się chcę z bezsilności i z żalu. Ah szkoda kurła gadać szkoda szczępić ryja. Przez tą społeczność nic nie osiągnę.

Wiem co czujesz

Caly dzien wczorja robilam achjvmdnt z payloadem

To ilw sie naprosilam torbiorniw by ultowali na bastiony i kulki a nie na trash to glowa mala…

Ale zrobilam xD

że wy się przejmujecie takimi rzeczami, żeby dostać spreya jakiego i tak używać nie będziecie xD Jeżeli próbujecie tego typu achivy robić z randomami to nie ma się co dziwić, że macie problemy. Lepiej jest sobie zebrać ekipę takich napaleńców na achivy i razem z odpowiednią komunikacją to ograć. Tak to szkoda nerwów i czasu. Jeszcze, żeby w tym Overwatch takie wysiłki były sensownie wynagradzane… :wink:

Mi się udało z poziomem eksperckim.
Na dodatek przytrafiła mi się ogarnięta i miła drużyna.

Jako iż Smuga jest jednym z moich trzech głównych main’ów, preferuję trzymanie się z dala od Egzekutora (z bliska może cię zabić za jednym strzałem).

Albo podczas gdy jego broń jest prawie przygotowana do strzału, a ty atakujesz go z bliska (celując w głowę), gdy tonacja tej broni osiągnie prawie maksymalny poziom, mignij natychmiastowo aby uniknąć ostrzału.

@Rhei W jakich godzinach probujesz to zrobic ?

Bo ja dzisiaj caly dzien probujw zrobic legendy na czarnych chmurach tylko jakos raz dzban umar a raz team sie rozbiegl… maly wlos a bym zrobila… szkoda tez ze te teamy se mnie nie sluchaja ;(

Na angielskim tubie są dobre poradniki szczegółowe tam sobie poszukaj, polecam ogólnie te lepsze taktyki to są długie i skomplikowane i pisać mi się średnio je chce no cóż. Jak legende chce się zrobić to trzeba sobie potrenować trochę ze stałą ekipą.

CAŁY CZAS

No tobie team raz rozbiegł się i raz jakiś kolo umarł. U mnie to co chwilę ktoś umiera lub ktoś się rozbiega, a po meczu wyzywa Ci matkę, bo moja wina, że mecz przegraliśmy XDD

Nie da się z random ani grać, a nikt z znajomych nie gra w tą grę.

mówiłam o tychprzypadkach gdzie byłam krok od celu, a o tych gdzie ile razy sie wywalili przed pierwszym grubaskiem to ja juz nawet nie wspomnę :stuck_out_tongue:

chcesz możemy spróbować razem, o ile uznajesz mnie za osobą wystarczająco godną :stuck_out_tongue:

mam ten sam problem co ty, lista znajomych sie przewija, wszyscy offline

Czemu nie, ale to jak z kościoła wrócę, bo babcia mnie wygania z domu, bo żem nie godny i z grzechem xd

hahah miłego czy coś :smiley:

Za godzine, góra 2 będę. Ale to dam znać.

1 polubienie

Wydarzenie się skończyło ale muszę coś napisać. Najłatwiejsza misja z 3. Ludzieee 4 próby na legendarnym z randomami jako genji. W sumie all achievki zrobiłem. Nie polecam tego eventu. nie było nic ciekawego w historii.