Lagi i utrata połączenia

Wczoraj, po dodaniu wyzwania “Reinhardt Bundesadler”, rozegrałem kilka deathmatch’ów. Podczas rozgrywki dochodziło do poważnych lagów, np. Poruszanie się innych postaci w miejscu, brak możliwości wykonywania czynności, cofanie postaci, lub całkowite zawieszenie się rozgrywki. Problemy te, w większości uniemożliwiały dalszą rozgrywkę, dlatego byłem zmuszony opuścić mecz lub dostałem komunikat o zerwaniu połączenia. Dziś po zalogowaniu dostałem ostrzeżenie, które informuje mnie o możliwych karach za wychodzenie z gier. Normalnie nie zwróciłbym na to uwagi, jednak podobne sytuację miały miejsce kilka razy, przez co kilkukrotnie moja “ranga pochwał” została kilka razy zmniejszona z czwartej na trzecią. Zdarzało mi się wychodzenie z gier lub brak aktywności spowodowane bodźcami zewnętrznymi, jednak w większości przypadków, wina leżała po stronie serwerów. Nie proszę o przywrócenie mi wyższej rangi, bo gram często tankami i supportami, więc powrót do czwartej rangi nie będzie dla mnie problemem. Proszę o rozwiązanie problemów z serwerami. Za pomoc z góry dziękuję.

Witaj.

A sądzisz tak na podstawie?..
Opisany problem wskazuje faktycznie na problemy z połączeniem lecz czy była to wina serwera czy tez połączenia internetowego, to trzeba by najpierw sprawdzić.
Przy kolejnych problemach polecam program WinMTR.

Uważam tak ponieważ w momencie gdy zostałem rozłączony lub w grze występowały lagi byłem wstanie swobodnie włączyć przeglądarkę i bez problemów odtworzyć film na youtube lub napisać do kogoś na facebook’u. Dwa lata temu miałem okropnego dostawcę i w tedy rzeczywiście 90% takich problemów wynikało z problemów z moim internetem, jednak od czasu gdy go zmieniłem takie przypadki przestały mieć miejsce. Dosłownie, od dwóch lat nie miałem żadnego problemu z internetem. Co się tyczy WimMTR. Dziękuję za sugestię.

Obawiam się, że to nie jest wyznacznik czy akurat serwer Blizzarda nie odpowiada. Tak jak pisałem wyżej, w razie kolejnych problemów skorzystaj z tego programu niech sobie analizuje w tle kiedy grasz. Jeśli będziesz miał problem z analiza testu, to zapraszam ponownie na forum a postaramy się wspólnie coś doradzić

Nie uważam, że jest to wyznacznik. Po prostu biorę to na tak zwany chłopski rozum. Rozłącza mnie z serwerem, a internet działa to wyciągam wnioski. Czasami zdarza się, że gram ze znajomymi, (choć ostatnio nie, dlatego nie wspominałem o tym wcześniej,) rozmawiając przez Discorda. Gdy wszyscy lub część z nas zostaje odłączona z serwerów Overwatch, a nadal zostajemy na Discordzie to wyciągamy takie wnioski, że problem jest po stronie gry. Proszę nie zrozumieć mnie źle, nie próbuję czegoś udowodnić, ani nie próbuję się wymądrzać. Po prostu gdy dochodzi do takiej sytuacji, to nawet bierze się to na tak zwany chłopski rozum. Nie mniej, serdecznie dziękuję za pomoc z moim problemem.

Też mam taki problem… jakby animacje chodzenia i umiejętności mi się zacinały… moja postać skacze z miejsce w inne miejsce… myślałem że to przez to, że kupiłem sobie laptopa i na nim teraz gram… proszę o pomoc