Lagi po nowej aktualizacji

Po aktualizacji z Sigmą i role queue (beta) zacząłem mieć dziwne lagi… najchętniej je bym tu wkleił (bo nagrałem filmik, w którym pokazuję o jakich lagach teraz piszę), ale niestety nie ma takiej opcji… do rzeczy… Animacje mi się zacinają, pociski np. Fary uderzają o ścianę (lub o coś innego) i minie jeszcze 0.5 sek zanim będzie reakcja, i pocisk zada obrażenia. Gdy shadow Moiry, to przez jakiś czas nie mogę się w ogóle ruszać a później czasami zadziała a czasami nie. Mam grę podłączoną do karty graficznej Nvidia (lepszej).

Komuś też zdarzają się takie lagi??? Da się coś z nimi zrobić??? Proszę o pomoc.

Witaj.
Osobiście nie zauważyłem nic niepokojącego u siebie ale widziałem już kilka podobnych wpisów na innych forach. Jeśli problem występuje po aktualizacji, to proponuje na początku wyzerować opcje w grze dla Overwatch (Aplikacja Blizzard>Ustawienia>Ustawienia gry)
Następnie usunąć cache i pliki Battlenet po czym wykonać opcję Skanuj i napraw. .

To na początek i w zasadzie podstawa co można zrobić bezpośrednio po aktualizacji. Warto również zwrócić uwagę na połączenie .Daj znać jak poszło.

Teraz już wszystko działa… dzięki :grinning:

Przyjemność po mojej stronie HF :slight_smile:

1 polubienie

Dzięki, mi pomogła zmiana ustawień na niskie -> restart gry -> zmiana ustawień na takie, jakie miałem wcześniej -> restart gry -> działa.

1 polubienie