Licencja Overwatch

Witam. Chciałem wróci do Overwatch po 3 latach i wyskakuje mi komunikat, że nie mam licencji do to gry, Proszę o pomoc!

Hej Haczyk07! Twoja licencja Overwatch jest najpewniej na jakimś innym Twoim koncie BattleNet :slight_smile: Skontaktuj się z nami bezpośrednio, a pomożemy Ci w odnalezieniu gry!

W ustawieniach “Gry i abonamenty” pokazuje mi, że status konta Overwatch jest aktywny.

Witaj Haczyk07! Aktywny status konta po prostu oznacza, że nie jest ono zawieszone ani zbanowane i może np. brać udział w darmowych weekendach - ale nie jest to tożsame z posiadaniem licencji gry. Ponawiamy prośbę o kontakt z naszym Działem Wsparcia - jestem pewien, że uda nam się wyjaśnić sprawę! ^^

czy jest inna możliwość skontaktowania się w sprawie problemu np. mailem?

Dostępne opcje kontaktu z nami wyszczególnione są na naszej Stronie Wsparcia. Logowanie nie jest konieczne - jeśli wolisz, możesz otworzyć sprawę anonimowo. Dodatkowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 14-17 czasu polskiego znajdziesz tam dostępną opcję naszego Czatu na Żywo (również dostępny anonimowo bez logowania).