Lista banów dla niestandardowych gier

Głównym powodem dlaczego pisze to, są trolle.
Trolle niszczą gry niestandardowe…
Oczywiście możesz powiedzieć, że mogę zrobić niestandardową grę ,Roleplay, Hide and Seek, coś w warsztacie, 1 na 1, mógłbym tam wszystko zrobić. Jednak w niektórych „trybach” często mam problemy ze znalezieniem naprawdę poważnych graczy. Wiele osób dołącza i spamuje, albo po prostu zabija lub denerwuje kogoś innego. Oczywiście możesz (słusznie) powiedzieć, że moi przyjaciele i ja moglibyśmy ich zgłosić. Na przykład z powodu spamu. ale:
Od dawna straciłem wiarę w system raportowania Overwatch, podobnie jak wielu moich przyjaciół
Nawet jeśli sprawa zostanie zaakceptowana, nie jest to rozwiązanie w ciągu kilku minut, albo dłuższy okres.
Argument, że mogłem umieścić grę w „Tylko dla przyjaciół” lub „Prywatnie”, jest oczywiście umiarkowany. Chcę jednak zaangażować jak najwięcej ludzi i udostępnić im zabawę (na przykład w Roleplay lub Hide and Seek). Jednak często zdarza się, że gra zostaje ustawiona na prywatną, tylko dlatego żeby trolle nie wchodziły do gry, ale i tak w przypadku roleplay to nic nie pomoże ,a jedynie spowoduje ,że nikt nowy nie dołączy ,a serwer będzie pusty.
Funkcja unikania kogoś jako członka zespołu działa we wszystkich trybach, z wyjątkiem niestandardowych gier (doskonale wiem, dlaczego tak jest)
Więc moje pytanie brzmi:
Dlaczego nie ma systemu „czarnej listy” dla niestandardowych gier? Jeśli to już istnieje, miło by było gdyby ktoś powiedział jak to zrobić. Jednak jeśli takowej nie ma, proszę o taką funkcję, bardzo by nam pomogła jako społeczność utrzymać „czystość” naszych niestandardowych gier, jeśli rozumiecie co mam na myśli. Bardzo dziękuje,pozdrawiam :slight_smile:

1 polubienie

To musze przyznać, nie łatwo znaleźć poważnych i dobrych ludzi w rp. Co do Hide and seek nigdy chyba nie natrafiłem na Trollów. System reportowania to takie “nakrycie do stołu” Wygląda Okej , ale to po prostu system gdy ktoś albo ktosie (xD) zgłosi/zgłoszą innego gracza duzo razy poprostu zostanie on zbanowany. Czarna lista? i tak pojawią sie trolle. Podsumowując:
Tak, jest dośc dużo trolli ale nie aż tyle żeby już podsumować walkę, najlepiej wejdź sobie do rp wieczorem albo rano. Ja wtedy spotykam miłych i dobrych ludzi na rp np.

Nie zawsze mam czas by zagrać rano czy wieczorem więc ten argument do mnie nie przypada. System reportowania jak już napisałem nie działa tak szybko jak powinien…rozumiem ,że nie jest to łatwe do opanowanie ,ale dla Blizzarda to nie problem. I nie ma czegoś takiego jak “jest zbyt mało trolli by podsumować walkę” Może Ty nie masz problemu z trollami i tego Ci życzę ,ale ja oraz moi znajomi spotykamy się z trollami każdego dnia. Jestem właścicielem serwera roleplay bardzo często (nawet mam do tego Discorda na którym są wszystkie informacje o roleplay i w ogóle.) i trolle niszczą moją grę co chwilę. Dlatego też pisze to by rozwiązać ten wielki problem, bo trolle so wszędzie ,a dobrym sposobem było by dodanie czarnej listy to gier niestandardowych oraz polepszenie systemu reportowania.

System reportowania jest kulawy, od tego zacznijmy

czarnej listy nie bedzie, bo gracze kiedys jej uzywali do unikania innych graczy który maja zbyt wielkiego skila jak na ich umiejki, czesto to wykorzystywano w rankedach…

słyszałam ze mają zrobic cod podobnego co jest w cs, czyli gracze mają ocenias sie nawzajem… w senise ze gracza A dostaje nagranie z graczem B i na podtawie tego nagranie gracz A wydaje opinie czy gracz B czył trollem toxiciem cheaterem czy tam … cokolwiek

sądzę mimo wszytko ze sie tego nei doczekamy