Mało FPS w MENU oraz w rozgrywce

Witam, po tygodniowej przerwie od Gry, po powrocie zauważyłem że mam mało FPS w grze.
Już w samym MENU głównym gdzie jeszcze tydzień temu miałem stałe 300fps teraz w ciągu sekundy spadają na 60.
W rozgrywce miałem stałe 140fps a teraz skaczą od 50 do 90 przez co gra nie ma płynności co jest bardzo uciążliwe.
Sterowniki karty graficznej są zaktualizowane, gra zainstalowana na nowo i nic się nie da z tym zrobić, proszę o pomoc

AMD Ryzen r5 1600x
Radeon rx580Sapphire nitro+ 8Gb
16Gb ram

Cześć!

Zacznij proszę od resetu opcji w grze :

Napraw pliki gry:

Możesz też uruchomić System File Checker by sprawdzić pliki systemowe:

Jeśli w tle masz uruchomione jakieś programy z nakładką graficzną (jak Discord czy EVGA Precision, Xfire itd.) spróbuj je wyłączyć albo zaktualizuj do najnowszej wersji.

Niestety nic nie pomaga.
Zaznaczam, że po włączeniu gry przez ok. sekundę jest 300FPS w MENU ale to od razu spada do 60 i tak zostaje.

Próbowałeś zmiany opcji wyświetlania na “pełny ekran w oknie”?

Tak. Wtedy jest jeszcze 5 fps mniej

Próbowałeś usunąć pliki battlenet i cache?

Sterowniki instalowałeś na czysto? Warto stare sterowniki usunąć za pomocą DDU.

Usunąłem wszystko z komputera i ściągałem na nowo
Sterowniki przeinstalowane na nowo.

Tylko po włączeniu gry, w MENU logowania jest 300FPS. Po zalogowaniu spadaja na 60

A to nie jest tak, że klatki w menu są odgórnie blokowane na 60? Z tego co pamiętam to tak własnie jest i nie jest to błąd. Sprawdzę u siebie i dam znać.
Edit. Jest dokładnie tak jak napisałem wyżej.

W menu zawsze jest 60fps więc nie wiem o co ci chodzi.

Hm… zawsze miałem 300… no ale ok, A co z fpsami w grze podczas meczu ? ze 140 spadlo na 70

sory że po miesiącu ale małe wyjaśnienie
menu nie zawsze było ustawione na 60, więć moze dlatego miałeś 300.
Ale to było dawno temu.
a ze ci tak bardzo fps’y spadły? To nie wiem. Zapytaj na innych forach