Matchmaking - róznica lvli

Dlaczego Blizzard nie może dodać do Matchmakingu w trybie rankingowym ograniczenia lvli ? Dlaczego mając lvl 400+ dostaję drużynę składającą się z 2x25lvl, 28, 26 i 200+ w tym 4 graczy solo i jedna para a przeciwnik ma 1200+, 1100+, 800+, 2x100+ i 77 w tym dwie pary. Takiego meczu nie da się wygrać. Mimo podobnych rang różnica umiejętności i znajomości gry jest ogromna. Takie mecze niesamowicie zniechęcają do gry.

POZIOM KONTA != UMIEJĘTNOŚCI GRANIA

Wbijcie to sobie do palnika!

wiesz teoretycznie sie zgodze

bo moze miec ktos 100lvl i być w GM a moze mieć ktoś złoty border jak ja, i tak jak ja grać w rankedy raz na pół roku i mieć range 1990 XDDD

ALE Z DRUGIEJ STRONY

wątpie by 25 lvl (o ile nie jest smerfem, pluje na takich) to ogarniał całkowicie mechaniki gry, wiedział gdzie są apteczki, czy posiadał instynkt samozachowawczy w postaci np “o dva krzyczy ze nerfi, to ja uciekam”

Ja tu jednak bym wymagany LVL do Rankedów zwiększył do 100, bo jednak przez te 100 lvl by się zdobyło doświadczenie a tak 25 lvl i co, zero doświadczenia i wiedzy, potem takie typki krzycza ze sa w brązie i nie mogą się wydostać a i smerfy by musiały się dodatkowo nagimnastykować.
Edit: A co do ulta DV’y to ostatnio na rankedzie miałem sytuacje gdzie nie przewidziałem ze mekowi zabraknie pędu i ustanie centralnie przed moja bariera (grałem Orisa) a ja jako ze “mądry ze mnie człek” uciekłem przed bariere i bum zgon, tak wiec no, ucieczka nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem czasami lepiej ustac za Reinem/Orisa.

1 polubienie

chodizło mi o to, że doswiadczony gracz widząc ulta dvy, pomysli “musze sie schować” a nie “o błyszczy sie ciekawe co to” i bam ded.

(i zasadniczo nie chodzi tylko o ulta dvy, tylko ogólnie o zachowanie w grze, reakcje na poczynania enemy teamu)

Chodzi o to że nowe konto nie oznacza świeży gracz. Nie każdy ma TYLKO jedno konto

tylko tyle mam do powiedzenia

idąc tym tropem najlepiej byłoby wyłączyć z rankedów najniższą dywizję albo dwie - zamiast się męczyć wśród swoich i utrwalać złe nawyki graliby QP aż im się skill poprawi i mogliby podpatrzeć jak się zachować w danych sytuacjach

może lepiej nie, lubie czytać tematy tupu " utknąłem w brązie proszę o Boosting" i po 2 dniach ląduje znów w brązie XD

W dziale ‘szukam graczy’ juz ofen pisza o boosting. Ostatnio jakis mercy main szukal ‘swojego dps’ ktore boostnie wyzej

tacy ludze moim zdaniem powinni dostać banana :stuck_out_tongue:

Lvl nie ma znaczenia liczy się skill a żeby się go nauczyć trzeba poświęcić kilkanaście godzin

yhy to polecam się nauczyć przez 3/4h grać w nowy gatunek gry z którym nie miałeś nigdy do czynienia, podkreślam jest to mmo, nie ma kur**** opcji na to żebys się nauczył grać, nie ważne jak byś nie chciał 3 godziny to za mało aby ogarnąć mete, skille postaci, kontry na te postacie , tak wiec jestem za tym aby podnieść próg dla rankedów do 100lvl, albo wprowadzić mistrzostwo postaci, i aby można było grać rankedy trza by było wbic Masterie na X postaciach, oba pomysły wydają mi się sensowne.

1 polubienie

Wiesz że inni uczą się szybciej a inni wolniej a jeszcze inni w ogóle nie gadaj o swoim “Lvl ma znaczenie” bo nie ma znaczenia to nie jest WOW że tym więcej lvl to lepsze itemy większy DMG żyice itp wiesz że jest też takie coś jak boosting

Gadanie że LVL nie ma znaczenia jest nudne i nieprawdziwe bo w większości przypadków mówi ci ile kto ma doświadczenia w danej grze, (nie chodzi mi o doświadczenie w postaci expa tak dla jasności) chyba że jesteś smerfem albo brązem to tę teze można sb wsadzić w anusa, ale nie wszyscy gracze to smerfy/brązy, i co ma boosting do LVL ?

No dla ciebie nudne może być ale jest prawdziwe