Moira-Kwestia Superzdolności :3

Cześć. Na zeszłorocznym Blizzconie ogłoszona została Moira która niedługo póżniej trafiła na główne serwery. Bardzo polubiłem tę postać ze względu na jej mroczny i intrygujący charakter. To uczucie potęgowała kwestia jaką wypowiadała bohaterka gdy tylko wciskaliśmy “q”. “Poddaj się mej woli!” brzmiało tak złowieszczo, Moira wypowiadała to z taką mocą i najbardziej wtedy pokazywała pazurki (tak jak w angielskiej wersji jest do dziś ale polska wersja była jak dla mnie dużo lepsza). Niestety ta kwestia miała jedną, znaczącą wadę. Była bardzo podobna do tego co mogliśmy usłyszeć kiedy Moira z przeciwnej drużyny używała ulta (“Poddajcie się mej woli!”). To zostało zastąpione w aktualizacji z wydarzeniem sezonowym które stało pod znakiem Blackwatch. Wtedy kwestia “Poddaj się mej woli” została zastąpiona przez “Ukorzcie się przed moją wolą!” i to nie brzmiało już tak dobrze jak dla mnie. Przetłumaczone zostało to niby nieżle ale przez sporą ilość sylab nie mogło to już zostać wypowiedziane z taką mocą co w efekcie brzmi tak jakby postać po raz piąty czytała listę zakupów. Czy byłaby możliwość wymyślenia czegoś innego w miejsce kwestii “Poddajcie się mej woli” a “Ukorzcie się przed moją wolą!” zastąpiłaby kwestia “Poddaj się mej woli!” (strasznie to wszystko pogmatwane, wiem :neutral_face:) A może pani Magdalena Cielecka dałaby radę wypowiedzieć to w języku irlandzkim jak jest w oryginale? Już wiele razy pokazała nam jak świetnie radzi sobie w aktorstwie. Pewnie większość ludzi uzna że się czepiam i w sumie mają trochę racji ale tamta kwestia naprawdę była fajna! xD