Mój koncept postaci pochodzenia polskiego

Bo ma tak brzmieć :stuck_out_tongue:

przeczytaj mój poprzedni post i sie zastanów XD

1 polubienie

No i wnerwiłaś ojca. A tak poważnie to polecam poszukać na starym forum mojego konceptu.

1 polubienie

Mieliśmy tyle ciekawych i rozmaitych polskich jednostek jak: Kosynierzy ,czy Żuawi śmierci, ale ludzie wałkują i wałkują tą Husarię. Ja rozumiem ,że ikonicznie i wgl ,ale dajcie na luz.

Wyobrażasz sobie takiego Jemiłko z kosą walczącego z Genjim? Jakaś powaga musi jednak zostać zachowana nie sądzisz? :>

ale dlaczego W OGÓLE chcecie sie odwoływać do historii?

z tego co widze francuska postać nie macha białą flagą ubrana w czerwone ciuszki
postać z szwajcarii nie jest taka neutralna
a postać z niemiec nie jest nacjonalistą która walczy za pomocą gazu…
(wymieniać by tak można)

nawiązania? spoko! jak np skin bunderswera do reina, czy łowczyni do wdowy. ale bazować na oddziałach z historii? no nie? XDD

gdyby tak było, to wdowa nie była by z francji, a z finlandii
(kto nie wie o czym mówię polecam zapoznać się ztym)

wymyślcie coś ORGINALNEGO proszę

dlaczego nie chcecie wymyślić postaci… hmm… zaraz coś wymyślę… (sekunda, dalej dalej kreatywność Lilciaka)

  • Kobieca postać,
    imie nie wiem… takie by te ograniczone amerykańce mogły wymówić Krystyna (Christine) Brzęczyszczykiewicz z Chrząszczyżewoszyc powiat Łękołody
    niech będzie Ryndo, Krystyna Ryndo
  • DPS, średni dystans, posługuje sie dwoma pistoletami, dosyć mobilna, mogłaby np jak w prince of persia biegać po ścianach, a ten bieg kończył by sie uderzeniem z pół obrotu, jej ult sprawiał by ze mogla by skakać po tych ścianach jak powalona (coś jak ten ninja w Odwecie czy co to tam było)
  • … A NA JEDNEGO Z SKINÓW LEGENDARNYCH- miała by sukienusie z kolekcji wiejskiej ‘oj dana dana’ rodem z trzepania masła u cleo i donatana

jest orginalna postać? - jest
jest akcent polski?- jest

dziękuję, wymyśliłam to w 10 min ani nie

i pozdrawiam wszystkich o nazwisku Ryndo, jest to podobno najpopularniejsze nazwisko w Słupsku, wg strony https://nazwiska-polskie.pl

aha i

mozesz dać namiar? szukać czegoś na starym forum to masakra :smiley:

1 polubienie

Herezja, przypiętne jest to. Post ma 500 komentarzy.

Poza tym jest tam stara i nowsza wersja, ale nie dam głowy, a mój zasób wymyślania był wtedy na poziomie żółwia.

Korzystajcie póki możecie i jeszcze drugi temat. Nie wiadomo jak długo stare forum pozostanie online :wink:

@Raxr- bóg ci w dzieciach dobry człowieku

__

wchodze w to i już śmiać mi sie chce… czemu?

Ja bym na przykład widział w roli bohatera jakiegoś husarza napisał Jaju756 dwa lata temu…

matko ludze… to jest GRA, fajnie ze są postacie różnej narodowości, ale TO NIE HETALIA!

  • jeszcze brakuje konceptu husarza/ z czapką kościuszki na głowie, który ma na imię Konrad a jak ultuje to zmienia je na Wallenrod…

a koncept Rhei jest całkiem spoko, bez żadnego husario-kossyniersko-powstańczo-wyzwoleńczo-martrologicznego-romantycznego rodem z mickiewicza pitu pitu - lubie to, zią (y)

i gwarantuje ze Twój, Rhei poziom wymyślania jest o wiele lepszy niż to co do tej pory przeczytałam. A przeczytałam tego pełno, czy tutaj, czy kiedys tam, czy na jakiś reditach pierdołach overwatchach.pl i innych dzikich wężach i 99% pomysłów to husarz który szarżuje na koniu, ma dzide i a jak ultuje to krzyczy “na pohybel!”

nawet chyba widziałam koncept fan arty, i mimo ze lubie takie oglądać, niektóre są super (chce mercy jako auriel z diablo, i reapera jako maltaela, mecy kerigan też nie pogardze), tak jak widze lub czytam o husarii w ov to dostaje migreny

2 polubienia

Przestałem rozwijać koncept odkąd wyłączono z użytku stare forum.

Ale dziękuję za opinię :heart:

1 polubienie

Tak btw to dlaczego te forum zostało wyłączone?

Ludzie wszędzie próbują wcisnąć coś polskiego. Nie opiera się postaci na tym, że jest z Polski, Rosji czy chu-go wie. Wymyśla się koncept, a na końcu osobowość i kraj pochodzenia. Postać nie musi być Potężnym Husarzem na mechanicznym koniu może być kimkolwiek/czymkolwiek i nie ma znaczenia czy z Polski/Anglii , czy ładna/brzydka, albo zła/dobra. Liczy się użyteczność, umiejętności, a na końcu jaki ma charakter i skąd jest. Polska postać spoko, ale najpierw wymyślcie dobry koncept, bo prawie każdy post o polskiej postaci to coś związanego z Husarią czy inną ikoną (Pieróg Man). Już zachodni tuber wymyślił lepszy koncept polskiej postaci niż sami Polacy…

2 polubienia

Zgodnie z założeniami Blizzarda w momencie pojawienia się nowej wersji forum, stare zostało przełączone w tryb “tylko do odczytu” aby nie wprowadzać zamieszania.
Stare forum zgodnie z informacjami podanymi już ponad rok temu miało być dostępne tylko przez pewien okres czasu a potem całkowicie usunięte. Ten “pewien okres czasu” nie był podany, więc jeśli stare forum zniknie to będzie to z dnia na dzień bez ostrzeżenia.

OCHOLERAJASNA.

W takim wypadku muszę zachować dane mojego konceptu.

w 100% zgodzę się z @Ashis :heart::heart::heart: właśnie poczułam, że ktoś zrozumiał o co mi chodzi :heart: nie ma nic piękniejszego na świecie, jak zrozumienie

bawienie sie w budowanie konceptów postaci to nic złego, wręcz przeciwnie, sama uważam to za bardzo fajną rozrywkę a przy tym kreatywną, tylko ludzie muszą zrozumieć, ze na dobrą sprawę gdyby odjąć ten motyw, czy raczej wiedzę o tym, że dana postac pochodzi z jakiegoś kraju, to one zasadniczo wszytkie mogły by pochodzić z takiej bądź co bądź (nie wiem czy to dobre słowo) multinarodowej? multikulturowej? Ameryki.

W której zasadniczo nikogo nie dziwi azjata o imieniu Jonny który jest w związku z czarnoskórą panią o imieniu Elizabeth. - mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi, wchodzą do baru azjata, biały, czarny, mulat, metys itd i wszyscy są kumplami i mają te same nawyki kulturowe.

POCHODZENIE postaci to tylko taki smaczek coś na zasadzie easter egg’a
na dobrą sprawę gdyby nie wyraźne akcenty w oryginalnym dubbingu, czy krótkie powiedzonka w rodzimym języku (które też nalezy traktować jako easter egg) to nie bylibyśmy wstanie określić kraju pochodzenia większości, jak nie wszystkich postaci…

no bo co:

  • Moira jest z Irlandii, jedyna wskazówka to STEREOTYPOWO rude włosy
  • Hanzo, gdyby nie fakt ze chodzi w kimono-jukato czymś, to nikt by nie był wstanie określić czy to japończyk, czy amerykanin japońskiego pochodzenia (czy cokolwiek innego azjatyckiego pochodzenia)
  • Ana/ Fara - usuńce im tatuaże pod oczami, A Anie zdejmijcie hidżab, który nosi w podstawowej skórce to kraj pochodzenia tez nie będzie taki jasny. (zasadniczo gdyby nie tatuaże to taka Ana mogłaby pochodzić z jakiegokolwiek kraju arabskiego)

no i tak dalej…

pochodzenie jako akcent/ easter egg spoko, ale nie jako podstawa na budowanie konceptu postaci

najpierw, tak jak wspomniał/a Ashis- wymyślić postać, pomyśleć sobie “ty ale bym np widział w grze… LECZYKA KTÓRY RZUCA HEALTHPACKAMI JAK DECARD CAIN W HOTSIE!” a dopiero potem wymózgować całą resztę… (nawiasem zanim wypuścili Baptiste na ptr to miałam teorię, że będize tak robił :stuck_out_tongue: )

mam nadzieję ze dzięki tym postom do ludzi bawiących sie w kreator postaci, dojdzie jak je tworzyć by były ciekawe, nie przesadzone,oraz by nie krzyczały z daleka - o polaczek, ciekawe czy jak nie nosi tych glanów w biało-czerwone kolory z polską walczącą, to ubiera sandały i białe skarpety

tak wiec panie autorze tematu @ TAZDINGO
może zechcesz (nawet wspólnymi siłami) wymyślić jeszcze jedną postać? :slight_smile:


(damn… musze serio nauczyc sie pisać krótsze posty :x )

2 polubienia

Weź się ogarnij z tymi postami bo się czytać nie chce.
Za długie one są.

1 polubienie

Coś można pokombinować w stronę (nawet polskiej) postaci, tylko najpierw podstawy, a na końcu pochodzenie polskie.

Weź mój koncept ni. Bo dopracowany był.

1 polubienie

Nie chodzi tu o historię. W sumie mam jeszcze dwa inne koncepty postaci z czego jedna o nazwie Purchawa z lewej ręki wypuszcza łatwopalny dym zasłaniający widok, a prawą zapala go. Natomiast druga jest omnikiem samuraiem która posiadałaby umiejętność kontrataku. Stworzyłem koncept Husarza ponieważ uważam że byłoby to epickie grać dps’em, który do tego chroniłby sojuszników z cholograficznymi skrzydłami na plecach. ( wyglądającymi inaczej niż te Łaski )